MMA PLBellatorFabricio Werdum o Fedorze: Nigdy nie był GOAT-em, bo zabiłem w nim GOAT-a

Fabricio Werdum o Fedorze: Nigdy nie był GOAT-em, bo zabiłem w nim GOAT-a

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum wypowiedział się w krótkich słowach o Fedorze Emelianenko. Brazylijczyk w sprytny sposób nawołuje do rewanżu z potężnym Rosjaninem.

11 lat temu, kiedy jeszcze istniała organizacja Strikeforce, Werdum i Fedor zmierzyli się w klatce. Wówczas świat sportów walki oglądał sporą niespodziankę, bowiem Brazylijczyk poddał “Ostatniego Cara”.

Teraz Werdum sugeruje rewanż z Fedorem, którego pożegnalną walkę w Rosji zapowiedział prezes Bellatora, Scott Coker.

Fabricio Werdum o Fedorze: Nigdy nie był GOAT-em, bo zabiłem w nim GOAT-a

Prezes Bellatora w wypowiedziach medialnych sugeruje, że najbliższym (i najprawdopodobniej ostatnim) rywalem Werduma w klatce może być ktoś z trójki: Josh Barnett, Junior dos Santos czy Alistair Overeem.

Teraz jednak swoją chęć rywalizacji z Fedorem wyraził także inny były zawodnik UFC, a obecnie reprezentant PFL – Fabricio Werdum.

Brazylijczyk zamieścił na Twitterze dwa wpisy, które nie pozostawiają wątpliwości w kontekście chęci rywalizacji z Rosjaninem:

“Jeśli Fedor jest GOAT-em to potrzebuje rewanżu ze mną. Hey, jestem gotowy na podróż do Rosji!”

“Fedor nigdy nie był GOAT-em, bo zabiłem w nim GOAT-a. Scott Coker, zróbmy to!”

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.