Ekipa Shark Top Team wystąpi w… Familiadzie

Foto: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek Facebook
Foto: Marcin "Polish Zombie" Wrzosek Facebook

Ekipa łódzkiego gymu Shark Top Tym pojawi się w…. teleturnieju Familiada. Marcin Wrzosek (14-6) zapowiedział, że odcinek z udziałem klubu zostanie wyemitowany w grudniu.

Familiada gości nad antenie TVP 2 już od 1994 roku. Prowadzącym jest niezmiennie polski aktor Karol Strasburger. Słynie on ze swoich “sucharów” i krótkich rozmów z uczestnikami. Ciekawe jak pójdzie mu choćby z “Polskim Zombie”…

Jak widać na załączonym zdjęciu ekipa Shark Top Team stawi się w programie w następującym składzie: Bartłomiej Kurczewski, Karolina Owczarz, Marcin Wrzosek, Kamil Szymuszowski i Mariusz Radziszewski.

Marcin Wrzosek zapowiedział również, iż ewentualna wygrana w programie zostanie przekazana na konto fundacji “Pomagaj Pomagać” Marcina Różalskiego.

“Tego jeszcze nie bylo😂 @sharktopteam w Familiadzie, emisja w grudniu!
Calą wygraną (jesli oczywiscie wygramy 😉😉) przekazemy na fundajcie #PomagajPomagac @MarcinRóżalski 🐕”

Tego jeszcze nie bylo😂 @sharktopteam w Familiadzie, emisja w grudniu!Calą wygraną (jesli oczywiscie wygramy 😉😉) przekazemy na fundajcie #PomagajPomagac @MarcinRóżalski ✌🐕

Opublikowany przez Marcin "Polish Zombie" Wrzosek Czwartek, 7 listopada 2019

Jeśli chodzi o powyższych uczestników to zestawianą walkę ma choćby Karolina Owczarz (2-0). Była pięściarka i dziennikarka zmierzy się z Aleksandrą Rola (3-0) 7 grudnia na KSW 52 w Gliwicach. Ponadto Mariusz Radziszewski (16-17-2) jest uczestnikiem emitowanego na TVP Sport programu “Best of the Best – Turniej MMA”. Do finałowej gali ma dojść 8 grudnia w Opolu. W ćwierćfinale Radziszewskiego zestawiono z Krzysztofem Kułakiem (31-17-2). Zawodnicy walczą o 50 tysięcy złotych i kontrakt z organizacją ACA.