MMA PLEFM SHOWEFM Show: Akop Szostak skończył Słodkiewicza przed czasem, lecz dopiero w… 3 rundzie [WIDEO]

EFM Show: Akop Szostak skończył Słodkiewicza przed czasem, lecz dopiero w… 3 rundzie [WIDEO]

Akop Szostak (4-3, 1 N/C) pokonał Radosława Słodkiewicza (0-2) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Był to super fight na gali EFM Show.

Początek walki był bardzo spokojny. Kilka dobrych lowkicków ze strony Szostaka. Słodkiewicz starał się zagonić rywala pod siatkę. Ten jednak dobrze zanurkował pod ciosem i przewrócił go. Szostak zdołał przejść do pozycji bocznej. Słodkiewicz jednakże odzyskał półgardę. Cały czas to jednak reprezentant WCA Fight Team kontrolował sytuację w parterze. Szostak ponownie miał pozycję boczną. Potwierdził swoją przewagę jeszcze kilkoma ciosami, używał też łokci.

Brak opisu.

Szostak zaczął rundę od kolejnych niskich kopnięć. Były zawodnik FEN i KSW tym razem zajął też środek klatki. Popularny trener personalny przymierzył też dobrym kopnięciem na tułów. Mocne lowkicki Akopa wyraźnie sprawały ból “Polskiemu Hulkowi”. Szostak trafił też obszernym prawym.

Słodkiewicz szukał okazji do mocnego ciosu. Reprezentant Czerwonego Smoka pracował też lewym prostym. Szostak w połowie rundy ruszył na rywala i efektownie go obalił. W parterze zasypał rywala kolejnymi ciosami, na które Słodkiewicz nie odpowiedział co dla sędziego było sygnałem do zakończenia walki.

@akopszostak wygrywa super fight! A przed nami walka wieczoru!🔥 Michał "Wampir" Pasternak vs Maciej "Spartan"…

Posted by EFM SHOW on Friday, April 9, 2021

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.