MMA PLFreak FightDziki Trener odrzuca każdą propozycje freakowej walki: Odmówiłem od A do Z wszystkim federacjom!

Dziki Trener odrzuca każdą propozycje freakowej walki: Odmówiłem od A do Z wszystkim federacjom!

Michał Bodzioch to postać, którą dużo kibiców chciałoby zobaczyć w starciu freakowym. Chociażby sam udział w konferencji prasowych byłby ciekawy. ”Dziki Trener” ponownie wypowiedział się o potencjalnym starciu w mieszanych sztukach walki.

Dziki

Przypomnijmy, że Bodzioch wspominał o ofertach już w rozmowie z Tomaszem Sararą.

Powiem Ci jaki ja widzę problem z mojej strony. Miałem już propozycje, za duże pieniądze, za naprawdę duże pieniądze, które niektórzy zarabiają/odkładają całe życie. Nie wziąłem tej propozycji, miałem drugą propozycję nie przyjąłem. Za drugim razem powiedziałem: ”nie interesują mnie pieniądze nie dawajcie mi klina do głowy, aby się nad tym nawet zastanawia i nie interesuje mnie to”. Dlaczego? Dlatego, że według mnie siedziałem na twojej walce/oglądałem. Patrząc na to widziałem bardzo dużo umiejętności sportowych i sam wynik był ważny dla mnie, bo się znam. Dla ludzi, którzy oglądali te widowisko – oni przyszli na sportową walkę, najlepszych kick-boxerów obecnych na tej sali. To się opiera o sportową rywalizację i umiejętności, a według mnie walki freak fightowe tych federacji, które są teraz popularne opierają się nie o umiejętności, a o emocje. Tam się nie idzie zobaczyć jak ktoś wygrywa dobrą techniką, tam idą zobaczyć jak kurwa, którą nienawidzisz dostaje ciężki wpierdol. Najlepiej nokautem, po to się tam idzie. To się opiera na tym, aby wywołać jakiś trash talk, jakąś sztuczną awanturę i ludzie oglądają po to by nie zobaczyć zwycięstwa, tylko jak tamten dostaje wpierdol. Jest zupełnie odwrócone to co jest w sportowej rywalizacji.

Dziki Trener: odmawiam każdemu, niezależnie od kwoty!

Michał Bodzioch na swoim kanale YouTube zdradził, że ciągle dostaje propozycje, ale nie jest osobą, która zamierza się lansować choćby w telewizji.

I mimo tego, że zgłasza się do mnie mnóstwo ludzi z propozycjami współpracy, odmawiam każdemu, niezależnie od kwoty. I nie musiałem lansować się w telewizjach śniadaniowych, nie musiałem chlać, ćpać i ruchać, i robić z siebie idioty w jednym z popularnych obecnie programów w telewizji, po którym jak ludzie w nim wezmą udział, to im się wydaje, że są gwiazdami światowego formatu.

”Dziki Trener” wspomniał ponownie o propozycjach walki w freakowych organizacjach.

Odmówiłem od A do Z wszystkim federacjom, które się zgłaszały do mnie i zgłaszają z propozycją freakowej walki w klatce. Mimo tego, że niektóre z propozycji to było kilkaset tysięcy złotych za walkę.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Nowa freakowa organizacja na rynku! Lord Kruszwil wraca do klatki by zmierzyć się z… ”Kamerzystą”! Co wy na to?

To dopiero freakowe zestawienie, w którym jest do wyjaśnienia konflikt. Prime Show MMA to nowa freakowa organizacja na polskim rynku. Już niebawem odbędzie się konferencja prasowa, gdzie zostaną ogłoszone kluczowe walki. Teraz już wiemy, że do klatki wraca popularny ”Lord Kruszwil”, a jego przeciwnikiem będzie ”Kamerzysta”.

KSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 65 w Gliwicach przeszło do historii. Przed nami wydarzenie z numerem 66, które 15 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jednym z głównych bohaterów najbliższego eventu będzie dominator kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego przyszłego oponenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis