MMA PLCiekawostkiDziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA. Mistrz KSW zaprasza na treningi!

Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA. Mistrz KSW zaprasza na treningi!

To się robi coraz bardziej realne! Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA! Do ustalenia pozostaje jedynie kwestia gaży, rywala i daty walki. Turski może też liczyć na pomoc najlepszego w Polsce w tym fachu w kategorii koguciej!

Maciej Turski

O potencjalnej walce w FAME MMA, Maciej Turski opowiedział przy okazji ostatniego Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie gościł gwiazdora FAME MMA – Krychę UFC.

Tam jeden z słuchaczy zadał mu pytanie o potencjalny występ w klatce.

Dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski chętny na walkę w FAME MMA. Mistrz KSW zaprasza na treningi!

Turski, który na co dzień trenuje rekreacyjnie, biega, pływa, jeździ na rowerze i z taką samą sprawnością przedstawia fanom informacje i ciekawostki ze świata MMA w programie Oktagon Live, przyznał, że jest otwarty na taką walkę:

“Nie zamykam się na pewne propozycje. Czy były jakieś propozycje? Tutaj powiem pomidor. Nie wiem, czy mogę opowiadać o wszystkim, więc tutaj zostawiam to pytanie bez odpowiedzi, natomiast nie powiem, że nigdy nie zawalczę w FAME, albo nigdy nie zawalczę w innej organizacji. Szczerze powiedziawszy, to tak rekreacyjnie to cały czas sobie trenuję i sprawia mi to ogromną radość, a z tego co rozmawiałem z zawodnikami, którzy występowali na FAME czy też z zawodnikami, którzy uprawiają ten sport profesjonalnie, na sportowo, w sportowych organizacjach, to mówili, że występ na takich galach to jest coś zupełnie innego niż sparing czy zabawa na sali treningowej, także dla zaspokojenia swojego zaciekawienia być może podjąłbym się takiego wyzwania.” – przyznał Turski.

Co ciekawe, na Twitterze padła już deklaracja pomocy w przygotowaniach i to nie od byle kogo! Swoją pomoc w obozie przygotowawczym Turskiemu zadeklarował mistrz wagi koguciej KSW – Sebastian Przybysz. To bardzo ważna pomoc, bowiem Maciej Turski na co dzień waży między 66 a 61 kilogramów:

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 55 – wyniki

Organizacja UFC wraca do Las Vegas. Tu w walce wieczoru Max Holloway podejmie Yaira Rodrigueza.

Bellator 271 – wyniki i najlepsze akcje. Cris Cyborg zdemolowała kolejną rywalkę [WIDEO]

Za nami gala Bellator 271, która odbyła się na Florydzie. Zgodnie z oczekiwaniami pas kategorii piórkowej nie zmienił właścicielki.

Babilon MMA 26: Piotr Wawrzyniak wypunktował Tymoteusza Łopaczyka po mocnej walce

Walka wieczoru gali w Ożarowie Mazowieckim była świetnym widowiskiem. Piotr Wawrzyniak (9-5) pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-3) jednogłośną decyzją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis