MMA PLFENDwie nowe walki w rozpisce FEN 40 w Ostródzie

Dwie nowe walki w rozpisce FEN 40 w Ostródzie

Dwie nowe walki znalazły się w rozpisce gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Poniżej publikujemy informacje prasowe na ich temat:

FEN 40 w Ostródzie

Michał Borowski podejmie Mateusza Koszelę podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Pojedynek na zasadach semi-pro zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Bilety na FEN 40 w Ostródzie można kupić na EVENTIM.

Borowski to zawodnik trenujący w klubie Elitarni MMA Oborniki Śląskie, gdzie opiekunem jest jego ojciec i były zawodnik Fight Exclusive Night – Łukasz “Boroś” Borowski. Michał ma ogromne  doświadczenie i posiada amatorski rekord 21-4 i 5-0 w walkach “Semi pro”. 19-latek to purpurowy pas BJJ a także członek kadry MMA Polska.

Naprzeciw Borowskiego stanie zawodnik z Ostródy, ulubieniec lokalnej publiczności, Mateusz Koszela. Legitymuje się on rekordem 5-6. Zawodnik MMA Team Ostróda miał okazję walczyć na takich galach, jak Sharks Attack czy Browar Północny Fight Night, więc z całą pewnością jest już obyta z walkami przed sporą publicznością.

Pojedynki semi-pro w MMA odbywają się na dystansie 3 rund po 3 minuty każda.

– nie można używać łokci

– nie można uderzać kolanem w głowę

– nie można używać “skrętówek”

Alan Szymański (0-1) podejmie Bartłomieja Dragańskiego (1-0, 1 SUB) podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w ostródzkim Amfiteatrze. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

Bilety na FEN 40 w Ostródzie można kupić na EVENTIM.

Szymański to zawodnik z Ostódy, który w czerwcu 2021 roku zanotował zawodowy debiut. Większościową decyzją sędziów przegrał z Norbertem Jabłońskim. W karierze amatorskiej w 1. rundach rozprawiał się z Adamem Hecem oraz Angelo Chabuckim, również w pierwszych pięciu minutach poddał trójkątem rękoma Dawida Podwojskiego.

Dragański 2 kwietnia tego roku zadebiutował na zawodowstwie. W bardzo efektowny sposób pokonał przez duszenie trójkątem znanego z występów na FEN Dariusza Wilka. W karierze amatorskiej stoczył 38 walk, z czego 26 wygrał. Reprezentant Dragon Fight Club Sochaczew to ośmiokrotny złoty medalista zawodów ALMMA.

Zobacz także:

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event

Duże zaskoczenie! ”Balboa” o pas GROMDY zawalczy z…

To jest naprawdę spore zaskoczenie. Dzisiaj w mediach społecznościowych GROMDA ogłosiła kto zawalczy o pas organizacji walk na gołe pięści. Zaskoczeniem nie jest Bartłomiej Domalik, a jego najbliższy przeciwnik. Będzie nim Mark Godbeer, który przecież nie stoczył jeszcze żadnego starcia w federacji Mariusza Grabowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis