MMA PLGROMDADuże zaskoczenie! ”Balboa” o pas GROMDY zawalczy z…

Duże zaskoczenie! ”Balboa” o pas GROMDY zawalczy z…

To jest naprawdę spore zaskoczenie. Dzisiaj w mediach społecznościowych GROMDA ogłosiła kto zawalczy o pas organizacji walk na gołe pięści. Zaskoczeniem nie jest Bartłomiej Domalik, a jego najbliższy przeciwnik. Będzie nim Mark Godbeer, który przecież nie stoczył jeszcze żadnego starcia w federacji Mariusza Grabowskiego.

Domalik

Brytyjczyk jest wzmocnieniem organizacji. Ma za sobą udane walki na gołe pięści. Godbeer to przede wszystkim zawodnik MMA. Mark ma za sobą epizod w UFC. Udało mu się odnotować dwa zwycięstwa. 38-latek jednogłośną decyzją sędziów pokonał Daniela Spitza i po dyskwalifikacji Walta Harrisa (nielegalne kopnięcie).

Mark wystartował w turnieju na gołe pięści, gdzie pokazał się z świetnej strony. Brytyjczyk w zdemolował Siale Siligę, a w 50-sekund znokautował Jacka Maya.

Walka o pas GROMDY!

Taka też będzie miała miejsce na GROMDZIE 9 już dziesiątego czerwca. Bartłomiej ”Balboa” Domalik zmierzy się z niebezpiecznym Markiem Godbeerem.

BALBOA vs GODBEER o pas światowego mistrza walk na gołe pięści GROMDA, czyli największego sk*rwiela w tej grze! Polski król nokautu kontra brytyjski czempion i weteran UFC. To będzie epicka bitka!

BALBOA vs GODBEER o pas światowego mistrza walk na gołe pięści GROMDA, czyli największego sk*rwiela w tej grze!Polski…

Posted by Gromda on Thursday, May 26, 2022

Bartłomiej wystartował w turnieju na piątej edycji i już wtedy było widać wielki potencjał w tym zawodniku. Wszystko potwierdził na GROMDA 7, gdy doszło do walki z wielkim – Dawidem ”Maximusem” Żółtaszkiem. Domalik zdemolował doświadczonego kick-boxera już w drugiej odsłonie.

Zobacz także:

Omielańczuk nie widzi szans Pudziana w starciu z Materlą: Nie ma ani jednego atutu na Michała!  Co wy na to?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce wieczoru KSW 70. Na gali w Łodzi zobaczymy szalone starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8). Nasz czołowy ciężki nie widzi szans Pudziana w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze średniej.

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku! Widzieliście?

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis