MMA PLEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA czy PRIME? Z kim Parke podpisał długi kontrakt? Manager zawodnika wyjaśnia!

FAME MMA czy PRIME? Z kim Parke podpisał długi kontrakt? Manager zawodnika wyjaśnia!

Oficjalnie Norman Parke (29-7-1) wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Już niebawem poznamy przeciwnika ”Stormina”. Póki co jest komentarz ze strony FAME MMA, w której przecież Parke toczył ostatnie pojedynki. Pojawia się niezgodność, bowiem FAME informuje, że Parke został wypożyczony, a PRIME o podpisanym kontrakcie na parę walk. Specjalnie dla nas komentuje menedżer zawodnika Marcin Prymek (PG Promotion).

Parke

Do ostatniej walki byłego zawodnika UFC doszło w Tauron Arenie, gdzie w klatce rzymskiej zmierzył się z Piotrem Szeligą. Walka zapewniła sporo emocji.

Mimo wszystko była to pełna dominacja. Już w pierwszej rundzie ”Szeli” był na deskach. Parke był zdecydowanie szybszy i celniejszy. Szeliga miał mocne zrywy, ale wydawało się, że to nie robi wrażenia na Parke. W drugiej rundzie Norman szybko zdobył sprowadzenie i zza plecami zbombardował rywala.

Menedżer Normana Parke komentuje!

Pojawiło się spore zamieszanie po ogłoszeniu walki Normana Parke w PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Najpierw Don Kasjo wraz z PRIME ogłosili, że Norman podpisał kontrakt na parę walk.

Dodano również taki komentarz:

Możecie dać znać Fame w komentarzach, żeby nas odblokowali 😇 Chętnie odpowiemy i damy Wam ognia i igrzysk 😈

FAME MMA postanowiło szybko skomentować występ ”Stormina” poza organizacją.

Niestety czerwcowy występ Normana Parke w jednej z topowych federacji MMA zza oceanu nie dojdzie do skutku. Stormin bardzo liczył na tę walkę, dlatego za zgodą FAME, jednorazowo wystąpi na konkurencyjnej gali. Podpisaliśmy z nim nowy kontrakt na 3 kolejne walki i już niedługo ogłosimy z kim zmierzy się w oktagonie FAME 🔥

Niestety czerwcowy występ Normana Parke w jednej z topowych federacji MMA zza oceanu nie dojdzie do skutku. Stormin…

Posted by FAME MMA on Friday, May 27, 2022

Menedżer Parke’a: Mamy kontrakty w obu organizacjach

Dziennikarz naszej redakcji Adam Lewicki skontaktował się z menedżerem Normana Parke’a Marcinem Prymkiem (PG Promotion). Z rozmowy wyszło, że zawodnik ma podpisany kontrakt w obu organizacjach.

Póki co skupiamy się na walce z nadchodzącym rywalem. Podpisaliśmy nową umowę z FAME MMA, ale jesteśmy związani także z PRIME MMA SHOW. Zamierzamy respektować zapisy w obu kontraktach. Nie ingerujemy w medialne potyczki pomiędzy federacjami. Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość toczenia pojedynków w FAME oraz PRIME. Dla mnie jako menedżera najważniejsze jest, aby mój zawodnik był usatysfakcjonowany z nadchodzących walk i przede wszystkim idących za tym zarobków.

– powiedział w rozmowie z nami.

Zobacz także:

Piotr Szeliga dalej chce rewanżu z Parke! ”Stormin” mocno odpowiada! Widzieliście?

Jak się okazje Piotr Szeliga podtrzymuje swoje zdanie i dalej myśli o rewanżu z Normanem Parke. ”Stormin” pokazał na insta stories wiadomość od ”Szeliego”. Doszło do szybkiej odpowiedzi byłego tymczasowego mistrza KSW w wadze lekkiej.

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis