MMA PLBorys MańkowskiDuży sukces! Gamrot i Mańkowski z czarnym pasem!

Duży sukces! Gamrot i Mańkowski z czarnym pasem!

Mateusz Gamrot wspólnie z Borysem Mańkowskim otrzymali czarne pasy w BJJ. Zasłużona nagroda dla reprezentantów Czerwonego Smoka.

Mateusz Gamrot (19-1, 1 NC) oraz Borys Mańkowski (22-8-1) to jedni z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w Europie. “Gamer” to były podwójny mistrz KSW, a obecnie zawodnik UFC. Natomiast “Diabeł Tasmański” to były mistrz KSW w wadze półśredniej, a na ten moment pretendent do pasa KSW w wadze lekkiej. Obaj zawodnicy nigdy nie ukrywali, że ich mocniejszą stroną zawsze były sporty chwytane – w przeszłości reprezentowali Ankos Zapasy czyli najlepszy klub zapaśniczy w Polsce – które genialnie wykorzystywali w swoich walkach. Zawsze jednak czegoś brakowało w ocenie ich umiejętności grapplerskich… do dziś.

Gamrot oraz Mańkowski z czarnym pasem BJJ!

Dzisiaj za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie – Mateusz Gamrot poinformował, że wspólnie z Borysem Mańkowskim otrzymali nominację na czarny pas BJJ.

10 lat ciężkiej pracy na macie, niezliczone starty na zawodach w BJJ, ADCC doprowadziły mnie do tego miejsca! Niesamowite wyrazy dumy i uznania dla Przemognat i wręczenie nam czarnego pasa w BJJ! Serdecznie dziękuję Trenerze! Moja przygoda z BJJ zaczęła się od spotkania z Borysem na macie, więc tym bardziej jestem dumny że razem zastał nas ten zaszczyt i cała droga trwała z nim!

Dziękuję wszystkim którzy spędzili ze mną każdą minutę na macie i ukształtowali mnie jako zawodnika takiego którym teraz jestem! Dumnie będę reprezentował!

Przypomnijmy, że Gamrot to mistrz Europy ADCC, który miał okazje reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata w 2019 roku, jednak w swoim pierwszym pojedynku na tej imprezie przegrał z niezwykle utytułowanym Garrym Tononem.

Zobacz także:

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. Po 8 miesiącach od tamtego pojedynku, “Cipao” – w Q&A na kanale Tomasz Sarara Extra -wypowiedział się o swoim pogromcy “Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC”.

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz. “Będę najsilniejszą rywalką w jej karierze” – wypowiada się pewna siebie była mistrzyni Europy.

Youtuber gwarantuje, że trwają rozmowy! Dojdzie do walki z McGregorem w boksie?

Jake Paul wielokrotnie wspominał o potencjalnej walce z Conorem McGregorem. Jak się okazuje nie były to tylko słowa… Jeden z najbardziej popularnych youtuberów twierdzi, że trwają rozmowy z reprezentantem Irlandii.