MMA PLBoksDuża metamorfoza byłego rywala Pudziana. Butterbean schudł prawie 100 kilogramów! [WIDEO]

Duża metamorfoza byłego rywala Pudziana. Butterbean schudł prawie 100 kilogramów! [WIDEO]

Pamiętacie Butterbeana? Amerykanin może pochwalić się naprawdę dużą metamorfozą. Eric Esch schudł prawie 100 kilogramów – co pokazał w mediach społecznościowych.

Butterbean

Polscy kibice 57-latek dobrze pamiętają z 2010 roku, gdy na KSW 14 w Łodzi zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Polak musiał uważać, bo wiadomo było, że Amerykanin w stójce ma najwięcej atutów. Pudzianowski przyjął parę ciosów prostych i obalił przeciwnika. Najsilniejszy człowiek na ziemi nie zamierzał przechodzić do dosiadu, a wyprowadzał szarżę ciosów – niczym karabin maszynowy. Po kolejnej serii Esch postanowił odklepać.

Cała walka poniżej:

”Butterbean” to przede wszystkim doświadczony pięściarz. Amerykanin na swoim koncie ma 77 zwycięstw (58 zakończonych przed czasem), 10 porażek oraz 4 remisy. Karierę w boksie zakończył już w 2013 roku po przegranej Nowej Zelandii. Esch w 2002 roku miał szansę skrzyżować rękawice z Larry Holmesem.

Jest metamorfoza!

To jest zdecydowanie zmiana na plus. Eric Esch wziął się za siebie i schudł prawie 100 kilogramów. O swoich zmianach pochwalił się w mediach społecznościowych.

Eric Esch ważył ponad 230 kilogramów. Aktualna jego waga to 138 kilogramów.

Przeszedłem przez etap, w którym patrzyłem na koniec mojego życia. Nie to, że chciałem się zabić. Miałem dużą nadwagę, czułem się przygnębiony. Nie wiedziałem, czy zostało mi kilka lat życia, czy nie. Podjąłem wyzwanie i to dało mi więcej energii. Jestem w najlepszej formie, w jakiej kiedykolwiek byłem

Jest widoczna zmiana – co zobaczycie w materiale poniżej:

Amerykanin ostatnie zawodowe starcia odnotował w 2011 roku. Były to walki w formule MMA, gdzie Esch przegrał na lokalnych galach w Stanach Zjednoczonych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis