MMA PLGamrotDustin Poirier ponownie wychwala Gamrota: Zawsze jest gotowy, aby ciężko trenować!

Dustin Poirier ponownie wychwala Gamrota: Zawsze jest gotowy, aby ciężko trenować!

Mateusz Gamrot (20-1) jest doceniany przez największą organizację w naszym kraju. ”Gamer” przed wakacjami ma stoczyć piąty pojedynek w UFC. Ponownie w superlatywach o podwójnym mistrzu KSW wypowiedział się Dustin Poirier (28-7).

Gamrot

Gamrot zaczął 2021 rok od znokautowania Scotta Holtzmana. Następnie po minucie i pięciu sekundach poddał weterana Jeremy Stephensa. Ostatnie walka miała miejsce w grudniu. ”Gamer” przed czasem odprawił Diego Ferreire.

Dustin Poirier chwali Gamrota!

Dustin Poirier (28-7) na twitterze został zapytany o swojego klubowego kolegę – Mateusza Gamrota (20-1). Były mistrz UFC już nie pierwszy raz w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie.

Ma świetną etykę pracy i dobre nastawienie! Zawsze jest gotowy, aby ciężko trenować!

”The Diamond” w ostatnim pojedynku stanął przed szansą zdobycia pasa UFC w wadze lekkiej. Dustin miał swoje momenty i wydawało się, że zaraz usłyszymy ”AND NEW”. Nie jest to jednak proste mając na przeciwko tak świetnego zawodnika jak Charles Oliveira. Brazylijczyk w trzeciej rundzie znalazł sposób na poddanie rywala.

Zobacz także:

FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać! Co wy na to?

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku. Będzie to ceniony trener, który niewątpliwe jest prekursorem MMA w naszym kraju.

MMA uczy pracy! Jaś Kapela po Prime: Zamiast na wakacje pojechałem trenować. Włożyłem w to mnóstwo energii! Zaskoczeni?

W tym przypadku MMA pokazało walor edukacyjny! Jaś Kapela, lewicowy aktywista nauczył się pracy przy przygotowaniach do gali Prime Show MMA, na której to zmierzył się z prawicowym publicystą Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dla Kapeli starcie to było debiutem w walce w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis