MMA PLUFCDustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem: Nie doszliśmy z UFC do porozumienia

Dustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem: Nie doszliśmy z UFC do porozumienia

Foto: Twitter/ Dustin Poirier

Złe informacje na temat nadchodzącej gali UFC 254! Dustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem, która miała być jedną z najważniejszych podczas całej imprezy.

Informację o odwołaniu planowanego co-main eventu gali UFC 254 podał dziennikarz ESPN, Ariel Helwani. Podobno “Diament” nie doszedł do porozumienia z organizacją w sprawie tego pojedynku.

Dustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem: Nie doszliśmy z UFC do porozumienia

Według informacji Ariela Helwaniego, Dustin Poirier jest obecnie w podróży do swojego domu w Lafayette w Luizjanie po fiasku w rozmowach z UFC na temat następnej walki. Tę miał stoczyć na gali UFC 254, ale jak sam wspomina, nie dojdzie do niej:

“Nie doszliśmy z UFC do porozumienia w sprawie tej walki. Nie będę walczył 24 października na UFC 254.” – przyznał Poirier.

Na przeszkodzie w doprowadzeniu do walki Poiriera z Tonym Fergusonem stanęły pieniądze. “Diament” bowiem od zawsze wspominał, że jeśli jego wynagrodzenie za to starcie będzie się zgadzało, to on jest chętny wejść do oktagonu.

Zwycięzca planowanego pojedynku Poirier vs. Ferguson miał być kolejnym przeciwnikiem posiadacza mistrzostwa wagi lekkiej, o który na tej samej gali zawalczą Khabib Nurmagomedov i Justin Gaethje.

Gala UFC 254 zaplanowana jest na wyspie Yas w Abu Dhabi.

Zobacz także:

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Daniel Rutkowski to zawodnik, który może się pochwalić posiadaniem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i Fight Exclusive Night. Teraz opowiedział o swojej przyszłości i jak sam zaznaczył, ma ambicje by walczyć we wszystkich większych polskich organizacjach.

Rozpiska FEN 30: rewanż z udziałem Łukasza Charzewskiego w karcie walk

Mansur Abdurzakov (3-1, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Łukaszem Charzewskim (9-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 3 października we Wrocławiu. Będzie to rewanż za pojedynek, który odbył się w marcu 2018 roku, gdy górą był zawodnik z Dolnego Śląska.

Patryk Kaczmarczyk przed AFN 8: Adrian był zestresowany i to na nim skupia się cała presja

Już dziś wieczorem gala MINUTOR Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Przed szansą na zdobycie mistrzowskiej szabli stanie Patryk Kaczmarczyk (4-0).