MMA PLBabilon MMADaniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Foto: Facebook/ Daniel Rutkowski

Daniel Rutkowski to zawodnik, który może się pochwalić posiadaniem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i Fight Exclusive Night. Teraz opowiedział o swojej przyszłości i jak sam zaznaczył, ma ambicje by walczyć we wszystkich większych polskich organizacjach.

“Rutek” był jednym z gości ostatniego programu Koloseum na Polsat Sport. Tam przyznał, że czasami nachodzą go myśli, by spróbować zwojować wszystkie większe organizacje mieszanych sztuk walki w Polsce.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

“Ale czasami nachodzi mnie myśl, że chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje.” – przyznał w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim i Pauliną Zahorską.

Przypominamy, że Daniel Rutkowski wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 16. Imprezę zaplanowano na dzień 25 września w Legionowie. Znamy rywala Polaka!

Przeciwnikiem mistrza Babilon MMA będzie Niemiec Rene Runge (8-3-1, 1 KO, 3 Sub.). Walka ta została już oficjalnie potwierdzona.

“Plan jest prosty – teraz walka z Rene Runge, a pod koniec listopada rewanż z Adrianem Zielińskim. Walka z Rene będzie dla mnie dobrym sprawdzianem przed listopadowym starciem.” – mówi o nadchodzącej walce na Babilon MMA 16.

Zobacz także:

Rozpiska FEN 30: rewanż z udziałem Łukasza Charzewskiego w karcie walk

Mansur Abdurzakov (3-1, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Łukaszem Charzewskim (9-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 3 października we Wrocławiu. Będzie to rewanż za pojedynek, który odbył się w marcu 2018 roku, gdy górą był zawodnik z Dolnego Śląska.

Patryk Kaczmarczyk przed AFN 8: Adrian był zestresowany i to na nim skupia się cała presja

Już dziś wieczorem gala MINUTOR Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Przed szansą na zdobycie mistrzowskiej szabli stanie Patryk Kaczmarczyk (4-0).

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji.