MMA PLBabilon MMADaniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Daniel Rutkowski to zawodnik, który może się pochwalić posiadaniem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i Fight Exclusive Night. Teraz opowiedział o swojej przyszłości i jak sam zaznaczył, ma ambicje by walczyć we wszystkich większych polskich organizacjach.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości
Foto: Facebook/ Daniel Rutkowski

“Rutek” był jednym z gości ostatniego programu Koloseum na Polsat Sport. Tam przyznał, że czasami nachodzą go myśli, by spróbować zwojować wszystkie większe organizacje mieszanych sztuk walki w Polsce.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

“Ale czasami nachodzi mnie myśl, że chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje.” – przyznał w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim i Pauliną Zahorską.

Przypominamy, że Daniel Rutkowski wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 16. Imprezę zaplanowano na dzień 25 września w Legionowie. Znamy rywala Polaka!

Przeciwnikiem mistrza Babilon MMA będzie Niemiec Rene Runge (8-3-1, 1 KO, 3 Sub.). Walka ta została już oficjalnie potwierdzona.

“Plan jest prosty – teraz walka z Rene Runge, a pod koniec listopada rewanż z Adrianem Zielińskim. Walka z Rene będzie dla mnie dobrym sprawdzianem przed listopadowym starciem.” – mówi o nadchodzącej walce na Babilon MMA 16.

Zobacz także:

Rozpiska FEN 30: rewanż z udziałem Łukasza Charzewskiego w karcie walk

Mansur Abdurzakov (3-1, 1 KO, 2 SUB) zmierzy się z Łukaszem Charzewskim (9-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 30: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 3 października we Wrocławiu. Będzie to rewanż za pojedynek, który odbył się w marcu 2018 roku, gdy górą był zawodnik z Dolnego Śląska.

Patryk Kaczmarczyk przed AFN 8: Adrian był zestresowany i to na nim skupia się cała presja

Już dziś wieczorem gala MINUTOR Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Przed szansą na zdobycie mistrzowskiej szabli stanie Patryk Kaczmarczyk (4-0).

Wrzosek wyjaśnia krytyków FAME MMA! Macie podobne zdanie?

Wrzosek nie może zrozumieć ludzi, którzy tak mocno krytykują projekt FAME MMA. Marcin już wielokrotnie pojawiał się na galach freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis