MMA PLNajnowszeKSWDuffee stoczy walkę poza KSW! Znamy szczegóły startu byłego pretendenta do pasa

Duffee stoczy walkę poza KSW! Znamy szczegóły startu byłego pretendenta do pasa

Todd Duffee (9-4) nie zamierza robić kolejnych długich przerw. Wiemy, kiedy były pretendent do pasa KSW w wadze ciężkiej stoczy kolejną walkę. Będzie to starcie na terytorium Japonii. Tym samym 38-latek podkręca tempo.

Duffee

Duffee ostatni pojedynek stoczył w main evencie KSW 79 w Libercu. Miało to miejsce dwudziestego piątego lutego na pierwszej gali polskiej organizacji na terenie Czech. Todd stoczył rewanż po latach z Philem De Friesem. Brytyjczyk udowodnił, że dużo się zmieniło od ich pierwszego starcia. Mistrz KSW udanie obronił pas wagi ciężkiej. De Fries już po trzech minutach i 46 sekundach zastopował Amerykanina.

Phil na samym początku ruszył z szarżą ciosów, ale Amerykanin był na to przygotowany. Inaczej było jeśli chodzi o parter. Todd początkowo się bronił, ale zaraz był już na plecach. Mistrz szybko szukał dominującej pozycji. Pojawiło się sporo ciosów. W pewnym momencie sędzia był już zmuszony przerwać walkę.

Amerykanin zapewniał, że liczy na trzecie starcie z Philem De Friesem.

Poza wstydem czuję się bardzo dobrze. Muszę więcej walczyć. W trakcie tej walki przez moją głowę przelatywało więcej myśli, niż w trakcie wszystkich moich sparingów razem wziętych. Phil De Fries zgodził się na rewanż. Zróbmy go wcześniej niż później.

Todd Duffee zawalczy poza KSW!

Todd Duffee (9-4) podkręca tempo. Amerykanin ma zaplanowaną walkę w Japonii.

38-latek dokładnie dwudziestego czwartego września ma zadebiutować w prestiżowej organizacji Rizin FF, gdzie czeka go starcie z zawodnikiem publiczności Tsuyoshi Sudario (7-2). Japończyk w ostatniej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego zawodnika UFC – Roque Martineza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis