MMA PLArtur SzpilkaWidz obrzydliwie obraził Artura Szpilkę na wizji! Narzeczona od razu zareagowała!

Widz obrzydliwie obraził Artura Szpilkę na wizji! Narzeczona od razu zareagowała!

W środę, 18 maja, na kanale High League odbył się odcinek “Rundek”, gdzie naprzeciw siebie stanęły Ewa Brodnicka i Kamila Wybrańczyk. W trzeciej części programu zawsze przewidziane są telefony, tym razem zadzwonił widz, który w obrzydliwy sposób obraził Artura Szpilkę, czyli narzeczonego “Kamiszki”.

Artur Szpilka Kamiszka Rundki
Foto: High League

Na gali High League 3 w Gdańsku była pięściarka Ewa Brodnicka podejmie Kamilę Wybrańczyk, która dotychczas toczyła boje w FAME MMA. Między paniami raz było gorąco na gali GROMD-y, kiedy to doszło do szarpaniny. Po czasie wyszło jednak, że “spina” była ustawiona, a panie nie pałają do siebie złą energią.

Odcinek “Rundek” był dosyć spokojny, nie było tam wyzwisk i przekrzykiwania się. Zawodniczki starły odzywać się do siebie z szacunkiem, a podczas spojrzenia twarzą w twarz nie było awantury.

High League: Widz obraził Artura Szpilkę!

Złą atmosferę wprowadził jednak w pewnym momencie widz, który przedstawił się jako siatkarz i w żałosny sposób zadał “Kamiszce” pytanie.

– Kamila, czy ten twój down zrobił już going down i nauczył się pokory?

– Wiesz co. Po pierwsze, powiedz mi, co osiągnąłeś w życiu, że możesz kogoś w ten sposób wyzywać? Cisza. No właśnie, tak myślałam. Szukasz w internecie odpowiedzi, tam nie znajdziesz.

– Jestem zawodowym siatkarzem w LZS Piotrówka.

– No i popatrz, jesteś zawodowym sportowcem i nie szanujesz drugiego zawodowego sportowca.

– Nie, ja właśnie bardzo szanuję, tylko się pytam.

– Szanujesz, mówiąc, że jest downem?!

– No troszeczkę tak, ale wie pani…

– No troszeczkę przesadziłeś. Nieładnie, nieładnie.

Po tej dyskusji dzwoniący zadał jeszcze kilka nieśmiesznych pytań i się rozłączył. Tego typu telefony od czasu do czasu pojawiają się na programach live organizacji freakowych. Warto zaznaczyć, że nie mają one nic wspólnego z “poddymianiem”, a jedynie powodują wielki cringe.

“Kamiszka” na końcu zaprosiła widza na wizytę do WCA w Warszawie, gdzie na co dzień trenuje Artur Szpilka. Do tego spotkania jednak zapewne nigdy nie dojdzie.

“Szpila” ponadto przygotowuje się do starcia na KSW 71, gdzie w Toruniu zawalczy po raz pierwszy w MMA! Rywalem Polaka będzie Siergiej Radczenko, z którym miał okazję się mierzyć na ringu bokserskim (czytaj więcej).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis