MMA PLBoksWasilewski ostro o zachowaniu freaków: Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem!

Wasilewski ostro o zachowaniu freaków: Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl postanowił w mocnych słowach odnieść się do zachowania freakowych zawodników. Doświadczony promotor boksu uważa, że jest to żałosne.

Wasilewski

Ostatnia gala Andrzeja Wasilewskiego odbyła się trzydziestego kwietnia w Wałczu. Na ring przed własną publicznością wrócił Krzysztof Głowacki (32-3, 19 KO). Były mistrz świata odbudował się po ostatniej przegranej w Anglii. ”Główka” ostatecznie czwartej rundzie zdemolował Francisco Rivasa Ruiza (16-4, 5 KO).

Pojawiły się jednak spore kontrowersje, bowiem pięściarz z Meksyku wyglądał strasznie. Momentami wydawało się, że chce –  aby jak najszybciej zakończyła się jego walka z naszym reprezentantem. Brakowało odpowiedzi, a Głowacki mógł w zasadzie w każdym momencie skończyć pojedynek przed czasem.

Oto co powiedzieli komentatorzy podczas wspomnianej walki:

śmiechu warte, walka z workiem, to jest bieda umiejętności bokserskich, po co taka walka – co ona daje, zero zagrożenia, niepotrzebny pojedynek, jedynie co można powiedzieć to że godnie przyjmuje ciosy.

Wasilewski ostro o freakach!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z ringpolska.pl postanowił w mocnych słowach skomentować ostatnie zachowania freakowych zawodników. Promotor boksu nazwał ich pajacami…

Udają gangsterów, krzyczą o 60-tkach, ja nie mogę tego słuchać. Takie pseudo śmieszne gnojki, które udają gangsterów i krzyczą, kto jest większym, nie wiem, gangsterem. Że dzieci chcą to jeszcze oglądać, to jest jakiś fenomen. Na świecie chyba takich rzeczy nie ma (…)  W życiu nie sądziłem, że dożyjemy czasu – że jakieś pajace będą krzyczały o sobie, kto jest konfidentem i to będzie argument w promocji w internecie. Kto jest większym konfidentem, większą konfiturą, większym miodem. To jest dla mnie kompletny śmietnik.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Granice są tylko w głowie! Niepełnosprawni na wózkach zawalczyli w MMA [WIDEO] Widzieliście?

To była pierwsza tego typu walka w historii mieszanych sztuk walki. Niepełnosprawni na wózkach inwalidzkich zawalczyli ze sobą w pojedynku na zasadach MMA!

Piotr Pająk o walce z Wiewiórem: On nie jest chętny, bo wie że straci pas! Co wy na to?

Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka (4-1) w sobotę w Tauron Arenie po raz pierwszy obronił pas organizacji FAME MMA. W komentarzach jeden z fanów/widzów postanowił zapytać Piotra Pająka o potencjalne starcie z ”Wiewiórem”. Youtuber ”Podróże Wojownika” zapewniał, że jest gotowy, lecz potencjalny przeciwnik nie będzie chciał takiego starcia. Będzie jakaś odpowiedź?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis