MMA PLJan BłachowiczDorota Jurkowska: Jestem pierwszym polskim menadżerem, który doprowadził zawodnika tak wysoko!

Dorota Jurkowska: Jestem pierwszym polskim menadżerem, który doprowadził zawodnika tak wysoko!

Już w tym momencie jesteśmy świadkami pięknej historii! Jan Błachowicz (26-8) stanie przed szansą mistrzowską. Polak dwudziestego szóstego września podczas UFC 253 zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-1). Kulisy dogrania tej wielkiej walki zdradziła menadżerka Dorota Jurkowska.

Jan Błachowicz (26-8) może aktualnie pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. Podopieczny Roberta Jocza rozpoczął od kapitalnego występu w Las Vegas. W drugiej rundzie ciężko znokautował byłego mistrza wagi średniej – Luke Rockholda. Cztery miesiące później w main evencie wydarzenia w Sao Paulo – nasz reprezentant niejednogłośną decyzją sędziów pokonał legendarnego Ronaldo Souzę. W ostatniej walce Błachowicz udanie się zrewanżował. W Rio Rancho potrzebował trzech minut i ośmiu sekund, aby znokautować Coreya Andersona.

Dorota Jurkowska o krytyce, która na nią spadła: Aż się trochę we mnie gotowało!

Dorota Jurkowska pojawiła się podczas wczorajszej audycji ”Jurasówka”. Menadżerka Jana Błachowicza zdradziła, że zabolała ją krytyka, która spadła na nią po tym jak ”Cieszyński Książę” dłuższy czas czekał na mistrzowską szansę.

Ja nie będę ściemniać, że spłynęło to po mnie jak po kaczce. Tym bardziej, że kontrakt został podpisany dobre dwa tygodnie temu. Rozmowy były już zdecydowanie wcześnie. Aż się trochę we mnie gotowało i bolało mnie to. Tym bardziej, że ludzie naprawdę nie mają zielonego pojęcia, ale jak mogą mieć jak naprawdę nawet nie włączą swojego myślenia, żeby jakoś tak na to spojrzeć obiektywnie, tylko jedziesz z nią.

Ponadto Dorota Jurkowska podkreśla, że jest pierwszym polskim menedżerem, który doprowadził zawodnika do walki o tytuł mistrzowski. Jest to prawda, bo przecież Asia Jędrzejczyk dostając walkę o tytuł była związana z zagranicznym menedżmentem.  

A propos Asi, pierwsza mistrzyni UFC prowadzona przez zagraniczny menedżment. Ktoś mi na to zwrócił uwagę bo ja w takich kategoriach absolutnie nie patrzyłam, ja po prostu robiłam swoją robotę. Wszystko co robię staram się robić jak najlepiej więc dla mnie to było oczywiste, że ja to zrobiłam. Jestem w tym momencie pierwszym polskim menedżerem, który dopiął swego i doprowadził swojego zawodnika tak wysoko. Asia była wtedy prowadzona przez zagraniczny menedżment.

Zobacz także:

Artur Szpilka pomoże w przygotowaniach Błachowicza! Zaskoczeni?

”Szpila” już nie pierwszy raz pomoże Błachowiczowi w przygotowaniach do walki. Polak pod koniec września stanie przed mistrzowską szansą

No nie! Uważacie, że walka się odbędzie?

Walka Tyson-Jones Jr. zagrożona. Chodzi oczywiście o pieniądze..