MMA PLArtur SzpilkaSzpilka o walce o pas Błachowicza: Nie poddał się. Wszystko mi mówi, że będziemy mieli Mistrza Świata! [WIDEO]

Szpilka o walce o pas Błachowicza: Nie poddał się. Wszystko mi mówi, że będziemy mieli Mistrza Świata! [WIDEO]

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) skomentował wieści o walce Jana Błachowicza (26-8) o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Nasz czołowy pięściarz w Polsce już nie pierwszy raz pomoże w przygotowaniach ”Cieszyńskiemu Księciu”.

Mamy to! Jan Błachowicz (26-8) już dwudziestego szóstego września stanie przed szansą wywalczenia tytułu kategorii półciężkiej. Polak w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z Dominickiem Reyesem (12-1). Jesteśmy świadkami pięknej historii, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Miejmy nadzieje, że rezultat będzie tylko jeden – drugi mistrzowski pas dzierżyć będzie Polak. Wcześniej tytuł wagi słomkowej wywalczyła przecież Asia Jędrzejczyk (16-4).

Artur Szpilka pomoże w przygotowaniach Błachowicza!

Artur Szpilka nie pierwszy raz pomoże w przygotowaniach Janka Błachowicza (26-8). Nie jest to przypadek, ponieważ nasz reprezentant przygotowuje się pod mańkuta. Błachowicz rozpoczął ciężkie przygotowania i jest już po pięciu rundach z wspomnianym wojownikiem z Wieliczki i Michałem Krystmanem. Ponadto ”Szpila” przypomina, że gdy sparowali Janek kończył swoje walki nokautując rywali. Czy będzie tak i tym razem? Bardzo na to liczymy!

Jan Błachowicz warrrrrrr🔥👊🏻

Opublikowany przez Artura Szpilkę Wtorek, 18 sierpnia 2020

My po 5 rundach z Jan Błachowicz. Ciężko na to pracował wierzył w siebie po mimo przeciwności podążał w wyznaczonym kierunku. Stanie do walki o pas UFC. Głęboko wierzę, że usłyszymy And The New from Poland. Ps: a ja cieszę się ze mogę dołożyć swoje 5 groszy do przygotowań Janka … żeby było śmieszniej za każdym razem jak sparowaliśmy przed jego walkami nokautował swoich rywali w spektakularny sposób. Tego mu i wszystkim Polakom życzę i tym razem.

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) może zaskoczyć swoimi nadchodzącymi planami. ”Szpila” następne pojedynki zamierza toczyć w kategorii ciężkiej. Przypomnijmy, że Artur w ostatniej walce wrócił po latach do kategorii cruiser. W Łomży po dyskusyjnej decyzji sędziów pokonał Sergeya Radczenke. Wydaje się, że rewanż z Ukraińcem w tym momencie tylko się oddala.

Zobacz także:

Mamy to! Jan Błachowicz będzie nowym mistrzem?

Już oficjalnie Jan Błachowicz stanie przed mistrzowską szansą. Pod koniec września nasz reprezentant zmierzy się z Dominickiem Reyesem

Legenda wraca do klatki! Będzie wielkie pożegnanie?

Anderson Silva liczył, że dostanie dużą medialną walkę. ”Spider” poznał ostatniego przeciwnika