MMA PLArchiwumUFCDonald Trump był obecny na UFC 295. Żona komika pokazała mu tam dwa środkowe palce. Teraz komik się tłumaczy!

Donald Trump był obecny na UFC 295. Żona komika pokazała mu tam dwa środkowe palce. Teraz komik się tłumaczy!

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump był obecny na minionej gali UFC 295 w Nowym Jorku. Trump znany jest ze swojego uwielbiania do sportów walki, a w szczególności do pojedynków w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Donald Trump był obecny na UFC 295

Podczas przedstawiania Donalda Trumpa obecnego w Madison Square Garden, kamery uchwyciły jak żona pewnego amerykańskiego komika pokazała mu dwa środkowe palce, pokazując dezaprobatę do jego osoby.

Moment, o którym mowa możecie zobaczyć poniżej:

Donald Trump był obecny na UFC 295. Żona komika pokazała mu tam dwa środkowe palce. Teraz komik się tłumaczy!

Kobietą, która w specyficzny sposób zareagowała podczas prezentacji byłego prezydenta USA była aktorka Nia Renee Hill, która prywatnie jest żoną komika Billa Burra.

W programie The Rich Eisen Show, gdzie Burr był gościem, odniósł się on do zachowania swojej żony i staje za nią murem:

“Kocham moją żonę. Jestem za nią. Facet wszedł na halę, wszyscy wiwatowali, a ona pokazała mu środkowy palec i nikt nie został aresztowany. Dlatego ten kraj jest taki wspaniały. Każdy mógł wyrazić swoje zdanie. Czy możemy zachowywać się jak dorośli?”

Jednocześnie Burr zauważył, że Trump był obecny na gali sportów walki, a nie na wiecu politycznym i temat zachowania jego żony został niepotrzebnie rozdmuchany:

“Nie wiem jak wy, ale ja przyjechałem tam żeby oglądać walki. To nie był przyjazd na Narodową Konwencję Republikanów.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis