MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo ostro o walce Najman-Murański. Poszło o pieniądze!

Don Kasjo ostro o walce Najman-Murański. Poszło o pieniądze!

Kasjusz Życiński na kanale ”AleKanał” został zapytany o ogłoszone starcie Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, do którego dojdzie osiemnastego marca na High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” jest przekonany kto zostanie zwycięzcą w tym starciu.

Kasjo

Marcin Najman z Kasjuszem Życińskim miał bardzo mocny konflikt. ”El Testosteron” od samego początku miał nadzieje, że walka zostanie zakontraktowana w formule MMA, gdzie widział swoje największe szanse. Popularny ”Don Kasjo” nie zamierzał przystać na taką opcję i przede wszystkim chciał formuły bokserskiej. Życiński zapewniał, że chce zdemolować Najmana w formułę, w której ma najwięcej osiągnięć/zwycięstw.

Do walki tej doszło dwudziestego pierwszego listopada. Podczas FAME MMA 8 fani doczekali się pojedynku z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich. O tym starciu było bardzo głośno, ale jak mogło być inaczej – po tak dużych kontrowersjach. Marcin mocno ruszył na rywala. Popularny ”Don Kasjo” zachęcał Najmana do dalszych ataków. 41-latek niespodziewanie zdobył obalenie, wyprowadzał ciosy, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Don Kasjo zabiera głos!

Kasjusz Życiński jest przekonany kto zostanie zwycięzcą w starciu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Trzeba przyznać, że jest to zestawienie w freak fightach, które budzi bardzo dużo emocji.

Wydaje mi się, że pomimo iż Jacek nic nie pokazał, to ”El Tost” nie ma charakteru. Dostanie w pi**** od każdego, bo wychodzi, żeby dostać w pi****. Wychodzi zgarnąć hajs i tyle.

Ponadto Życiński wypowiedział się o roli Jacka Murańskiego przy pierwszej edycji PRIME SHOW MMA.

Był takim lektorem opowieści. Czytał o każdym zawodniku, ja też byłem ukryty. Każda gala ma inną otoczkę i był potrzebny tylko do tej pierwszej gali. Pasował czarny charakter, takim jeszcze był czarnym charakterem. Teraz już obnażył się z tego wszystkiego i wszyscy wiedzą, że Jacek nie jest taki groźny, jak się zapowiadał. Będzie potrzebny, to pewnie się do niego zgłosimy.

Zobacz także:

Sebastian Fabijański poznał rywala na FAME 17! Zmierzy się ze znanym raperem! Widzieliście?

Popularny aktor i raper Sebastian Fabijański poznał rywala na galę FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Fabijański zmierzy się ze znanym raperem.

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”! Co wy na to?

Rok 2023 zaczyna się bardzo ciekawie. Przynajmniej w świecie freaków. Kanał Szalony Tańcula na YouTube został bowiem zawieszony. O wyciszeniu tego projektu poinformowali sami twórcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis