MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Nitro: On jest tylko za swoim monitorem mocny! Zwykła kur*a do szczania!

Don Kasjo ostro o Nitro: On jest tylko za swoim monitorem mocny! Zwykła kur*a do szczania!

Kasjusz Życiński już nie pierwszy raz postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Sergiuszu Górskim. Podczas swojego lajva postanowił odpowiedzieć na pytanie internauty.

Przypomnijmy, że popularny ”Don Kasjo” jest aktualnie po operacji. Tym samym możemy spodziewać się, że już niebawem stoczy następny pojedynek w formule bokserskiej. Niewykluczone, że w przyszłym roku dojdzie do hitowego zestawienia z Arturem Szpilką. Kasjusz jest pewny siebie przed potencjalnym starciem ze ”Szpilą”.

”Nitrozyniak” w tym roku zadebiutował w organizacji FAME MMA. Ma za sobą dwa starty. Sergiusz musiał uznać wyższość Pawła ”Unboxalla” Smektalskiego oraz Marcina ”Xayoo” Majkuta.

Mocna wypowiedź Don Kasjo!

Kasjusz Życiński podczas ostatniego lajva postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Sergiuszu Górskim.

Ten mlekołak to jest gorszy od Olejnika. Jestem przekonany, że Olejnik by go najeb*ał. Wielce kozak, jaki to on nie jest, a ku*wa wszedł, dostał od jakiegoś chłopa w loczkach, a potem streamer go w pierwszej rundzie znokautował.  Poddał się, bo ten nawet go nie uderzył, a ten się położył. Dajcie spokój. Kozak w necie, piz*a w świecie. On jest tylko za swoim monitorem mocny. Zwykła kur*a do szczania.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Soldić zwołuje specjalną konferencję prasową! Pojawi się na niej “gość-niespodzianka”! Co wybierze?

Chorwackie media podają, że Roberto Soldić wystąpi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, na której to ogłosi swoją decyzję, co do przyszłości. Co wybrał chorwacki zawodnik – UFC, KSW a może ONE Champioship? Na konferencji ma pojawić się “gość-niespodzianka”.

Bonus BGC stosuje poważne oskarżenia na Instagramie! Chodzi o High League i PunchDown! Widzieliście?

Bonus BGC od czasu do czasu stara się nagłośnić pewne sprawy z nim związane w mediach społecznościowych. Teraz na Instagramie wystosował poważne oświadczenia w kierunku PunchDown oraz High League. Z jego słów można wywnioskować, że nie zawalczy na wspomnianej freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis