MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDon Kasjo ostro komentuje postawę Załęckiego: Masakra, jak tacy ludzie patrzą w lustro!

Don Kasjo ostro komentuje postawę Załęckiego: Masakra, jak tacy ludzie patrzą w lustro!

Kasjusz Życiński w mocnym stylu zareagował po walce Denisa Załęckiego. Tu jest mocny konflikt i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia. ”Bad Boy” podczas programów i wywiadów zapewniał, że nie chce dać zarobić ”Don Kasjo”.

Kasjo

Życiński ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” pewnie wypunktował Mateusza ”Murana” Murańskiego, a w ostatniej walce odprawił przed czasem Popka. Kasjusz od samego początku zdominował popularnego rapera z Legnicy. Popek próbował odpowiadać obszernymi uderzeniami, ale nie robiło to wrażenia na przeciwniku. Kasjusz ostatecznie w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Don Kasjo zabiera głos!

Jest mocny komentarz Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w mocnym stylu skomentował postawę Denisa Załęckiego.

”Bad Boy” w sobotę na zasadach boksu (małe rękawice) zmierzył się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie. Denis został zdyskwalifikowany po kolejnym faulu.

Kasjusz pokazał wiadomości od kibiców i postanowił również dodać swój komentarz.

I wiele innych SMS-ów. Taką szmatą to można wytrzeć jedynie oktagon. Masakra, taki zasadowiec. Już nie raz się przejechałem na takich prawilniakach. Masakra, jak tacy ludzie patrzą w lustro.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis