MMA PLDenis ZałęckiDon Kasjo o Załęckim: Pokazałbym tej młodzieży, że tacy to przeważnie tylko krzyczą!

Don Kasjo o Załęckim: Pokazałbym tej młodzieży, że tacy to przeważnie tylko krzyczą!

Kasjusz Życiński na kanale Illegal TV wypowiedział się o potencjalnej walce z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” zapewnia, że pokazałby coś młodzieży. Były pięściarz zapewnia, że tacy ludzie jak ”Bad Boy” przeważnie tylko krzyczą. Ponadto Kasjusz zaznaczył, że już w przeszłości miał styczność z takimi ludźmi.

Załęcki

Denis Załęcki najbliższy pojedynek stoczy w sobotę na gali High League 6 w Katowicach. ”Bad Boy” w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Warto zaznaczyć, że Załęcki stoczy swoją czwartą walkę w freakowej organizacji.

Załęcki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych. Zawodnik z Torunia w formule MMA przegrał z Arturem ”Szpilą” Szpilką oraz Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Don Kasjo zabrał głos!

Kasjusz Życiński zdradził, że mimo związania z PRIME SHOW MMA może toczyć pojedynki w innych freakowych organizacjach. ”Don Kasjo” zapewnił również, że może zgodzić się na warunki Denisa Załęckiego.

Rozmawialiśmy wstępnie. Jak będzie trzeba, to się dogadamy. Tak mi się wydaje. Przeważnie to ja stawiam warunki, ale tak chętnie bym mu wpie***lił. Tak bym pokazał tej młodzieży, że tacy to przeważnie tylko krzyczą. Już wielokrotnie miałem do czynienia z takimi. Oni przeważnie się nasterydują, bo mają kompleksy. Mają małego fiuta i mają kompleksy i dlatego się ładują w to gówno.

Zobacz także:

Załamany Nikola Milanović po przegranej z Wielkim Bu: Przegrałem sam ze sobą [WIDEO] Widzieliście?

FEN 45 już za nami. Jednym z bardziej medialnych starć tego wydarzenia był pojedynek Patryka Masiaka z Nikolą Milanoviciem. Walka zakończyła się bardzo szybkim nokautem na rzecz tego pierwszego. Co nie zagrało u wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski judo? Nikola Milanović skomentował swoją słabą dyspozycję!

Sławomir Peszko w FAME MMA? Były reprezentant Polski komentuje!

Na kanale “Szalony Podcast” ukazała się rozmowa z byłym reprezentantem Polski – Sławomirem Peszko. Zawodnik podczas rozmowy wspomniał, że miał propozycje walki z Robertem Karasiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis