MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo o walce z Arturem Szpilką: Jestem przepustką dla niego!

Don Kasjo o walce z Arturem Szpilką: Jestem przepustką dla niego!

Kasjusz Życiński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą odpowiadał również na pytania internautów. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz.

Szpilka

”Szpila” zapewnia, że następny pojedynek stoczy w mieszanych sztukach walki – o czym wspomniał w rozmowie z kanałem ”To Jest Boks”.

Powiem jeszcze taką ciekawostkę, ja też dostałem propozycję walki na tej samej gali. Rozmawiałem z Eddiem Hearnem, ale odmówiłem tej walki, ponieważ ja na razie obraziłem się na boks. Nie boksuję, wrócę w MMA

Don Kasjo vs Artur Szpilka?

Trzeba przyznać, że takie zestawienie mogłoby wzbudzić ogromne zainteresowanie. Kasjusz Życiński nie wyklucza takiego starcia w przyszłości.

Czy biorę pod uwagę walkę ze Szpilką? Możliwe… Tak naprawdę to wydaje mi się, że jestem przepustką dla niego do jedynej, ciekawej walki dla ludzi. Mało skromnie mówiąc, ale ja nigdy nie byłem skromny

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Zobacz także:

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach! Co wy na to?

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Było gorąco! Wściekły Henriksen odklepał, ale dalej domagał się walki z Pasternakiem! Widzieliście?

Po walce wieczoru WOTORE 4 było naprawdę gorąco. Ręka Michała Pasternaka od razu nie został uniesiona do góry, bo była możliwość, że w arenie dojdzie do tak zwanej afery. Simon Henriksen był wściekły i domagał się od razu kontynuowania walki z naszym reprezentantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis