MMA PLMarcin NajmanSyn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach!

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach!

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Najman
Foto: Newspix / Michal Chwieduk

Częstochowianin swój następny pojedynek ma stoczyć piątego marca na gali MMA VIP 4. Będzie to starcie z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. Marcin ogłosił, że 2022 rok będzie ostatnim – jeśli chodzi o jego starty. ”El Testosteron” w tym roku zamierza trzykrotnie zameldował się w klatce.

Waldemar Kulej: Wywoła każdy szum, byle podtrzymać zainteresowanie swoją osobą!

Waldemar Kulej w rozmowie z Arturem Gacem (sport.interia.pl) postanowił skomentować zachowanie i ostrzec Marcina Najmana.

Tak. I ja sądzę, że Marcin Najman zrobi wokół siebie wszystko, wywoła każdy szum, byle podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Ponieważ w boksie nie miał nic do zaproponowania, próbował sił w MMA, co też mu nie wyszło. Jedną rzecz muszę przyznać: ma doskonałe umiejętności marketingowe i jest wspaniałym menedżerem. Potrafi zorganizować wokół siebie naprawdę dużo zamieszania. I to jest chyba główny cel tego, co robi. Bo jemu nie zależy na tym, czy o nim mówi się dobrze czy źle, a raczej głównie źle, zaś jeśli chodzi o bycie sportowcem, to dla mnie niestety zawsze był zerem. Natomiast tą jedną rzecz trzeba tu podkreślić, że jak nikt inny potrafi z zera zrobić bohatera. Tutaj umiejętności ma absolutnie wyjątkowe i ten talent trzeba mu oddać (…) Natomiast bardzo bym prosił, żeby pan to bardzo wyraźnie podkreślił: nigdy sobie nie życzyłem i nie życzę, aby kiedykolwiek pan Najman, który swoje nazwisko może sobie szargać jak chce, w dalszym ciągu podpierał się nazwiskiem mojego ojca w takich haniebnych celach. Świadczą one bowiem o jego poziomie, którego nie będę określał, bo jestem dobrze wychowany. Po prostu nie życzę sobie tego! A jeśli to będzie się powtarzało, to będę zmuszony wystąpić o ochronę dóbr osobistych, jako syn świętej pamięci wielkiego mistrza.

Całą rozmowę możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Szołtysik z ostrym przesłaniem do Pietraszka przed WOTORE 4: Nie przyjeżdżaj jutro, bo Cię rozj**ie! Co wy na to?

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą WOTORE 4. Nie wszyscy byli obecni. Pewny siebie Marcin Szołtysik wylosował pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem. Szołtysik w pewnym momencie wziął mikrofon, bowiem miał mocne przesłanie do przeciwnika.

MMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Chic już dwudziestego piątego lutego stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis