Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueKamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka – Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać!

Kamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka – Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać!

Bardzo ostro dzieje się w internecie po walce Artura Szpilki z Denisem Załęckim na High League 4. Teraz w dyskusję włączyła się narzeczona “Szpili” Kamila Wybrańczyk. Kamiszka skomentowała wszystko na swoim Instagramie, nie brakuje mocnych słów.

Kamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka - Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać!
Foto: Instagram/kamiszkolandia

Do pojedynku doszło w sobotę na gali High League 4 w Gliwicach. Panowie zmierzyli się w co-main evencie. Koniec końców zwyciężył Szpilka, który mógł cieszyć się z drugiego zwycięstwa w mieszanych sztukach walki. Walka zakończyła się już w pierwszej odsłonie.

Kamiszka zwraca się do Denisa!

Denis Załęcki rzucił się na rywala i kilka razy zdołał go trafić. Przy nieudanej próbie backfista odezwała się kontuzja kolana. Runął więc na matę, a “Szpila” dokończył dzieła.

Po walce wrze w mediach społecznościowych. Doszło do pisemnej konfrontacji torunianina z zawodnikiem z Wieliczki. Więcej pisaliśmy o całej sprawie w poprzednim artykule.

Czytaj więcej: Mocna wymiana zdań Szpilki z Załęckim: Miałeś się nie tłumaczyć, a pierniczysz jak potłuczony!

Teraz do dyskusji włączyła się Kamiszka, która opublikowała czterominutowe wideo na Instagramie, gdzie wyraża swoje zdanie i po kolei odnosi się do pewnych sytuacji. Ma kilka zdań przesłanych bezpośrednio do Denisa Załęckiego.

Nagranie dostępne poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Thursday, September 22, 2022
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis