MMA PLDon KasjoDon Kasjo mierzy wysoko! Gwiazda FAME MMA chce zwycięzce walki Mayweather-Paul!

Don Kasjo mierzy wysoko! Gwiazda FAME MMA chce zwycięzce walki Mayweather-Paul!

Kasjusz Życiński celuje w bardzo duże walki! ”Don Kasjo” w rozmowie z naszym portalem zdradził z kim chciałby się zmierzyć w następnym pojedynku. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” liczy na walkę ze zwycięzcą starcia Floyd Mayweather kontra Logan Paul.

Jeden z najbardziej popularnych youtuberów już szóstego czerwca na Hard Rock Stadium w Miami zmierzy się z ikoną boksu – Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). Drugi z braci Paul w ostatnim czasie przesadził. Jake Paul podczas konferencji prasowej wdał się w bójkę z Floydem.

Don Kasjo wskazuje następnego potencjalnego przeciwnika!

Kasjusz Życiński w rozmowie z naszym portalem zdradził z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. ”Don Kasjo” najbardziej chciałby zmierzyć się ze zwycięzcą walki Mayweather-Paul.

Cała rozmowa poniżej:

Zawodnik pochodzący z Iławy o potencjalnej walce z ikoną boksu wspominał już jakiś czas temu.

No głównie to. Nawet ostatnio rozkminiałem tak bardziej, bo wcześniej to rzucałem, że on jest mały, a ja duży. A potem sobie przeanalizowałem, bo mam też chłopaków u siebie w klubie i oni też są mniejsi. Są mistrzami polski, ale umieją mi uciec całą rundę. Tak mówię ciężko, ale tutaj jakby było 12 rund no to idąc cały czas, on by mi tymi ciosami może na punkty wygrywał, ale w końcu bym go ustrzelił. Byłby szybszy i wiadomo to jest Floyd Mayweather mistrz obrony, ale wydaje mi się, że jakby było to 12 rund to bym go chwycił i zajechał w narożniku. Tak mi się wydaje, bo udaje mi się złapać w końcu chłopaków w klubie, a oni są mistrzami polski. Pozdrawiam całe Sako Gdańsk. Nie dałby rady cały czas uciekać, a jego ciosy raczej nie zrobiłyby na mnie wrażenia.      

Zobacz także:

MMA VIP 2: Szczena jednak zadebiutuje w czerwcu! Przeciwnikiem… Psychotrop! Będziecie oglądać?

Marcin Najman posłuchał widzów, którzy chcieli zobaczyć debiut Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego już na najbliższej gali. Przypomnijmy, że druga edycja MMA VIP odbędzie się osiemnastego czerwca.

Don Kasjo zdradził co po FAME MMA 10: Chętnie zawalczyłbym z tym Bombardierem z Afryki! Dobry pomysł?

Don Kasjo podczas II konferencji prasowej przed FAME MMA 10 zdradził, z kim chętnie wszedłby do klatki po pokonaniu byłego zawodnika UFC i byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej KSW – Normana Parka.