MMA PLMMA-VIPMMA VIP 2: Szczena jednak zadebiutuje w czerwcu! Przeciwnikiem… Psychotrop!

MMA VIP 2: Szczena jednak zadebiutuje w czerwcu! Przeciwnikiem… Psychotrop!

Marcin Najman posłuchał widzów, którzy chcieli zobaczyć debiut Ryszarda ”Szczeny” Dąbrowskiego już na najbliższej gali. Przypomnijmy, że druga edycja MMA VIP odbędzie się osiemnastego czerwca.

Dąbrowski w wywiadzie z portalem MMA – bądź na bieżąco zdradził, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z ”Bandziorkiem”, który również znany jest z programu ”Chłopaki do wzięcia”. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w przyszłości bowiem organizacja jest tym zainteresowana.

Chciałbym się z nim spróbować, ponieważ kiedyś pojechałem z moim fanami. Jego mama bardzo się żaliła, że spała w stodole, bo syn znęcał się nad nią. To jest jeden z głównych powodów przez które trafił za kratki. On wiem, że był gnębiony w kryminale. Sam bym mu tam nie dał żyć. Kiedyś jeszcze była sytuacja, w której byłem u niego na podwórku, ponieważ chciałem go pobić. Jeśli Bandziorek będzie chętny na walkę to ja ta jestem gotowy.

Oficjalnie ”Szczena” zadebiutuje już w czerwcu!

To już pewne! Ryszard Dąbrowski swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje osiemnastego czerwca podczas MMA VIP 2. Przeciwnikiem ”Szczeny” będzie ”Psychotrop”. Między nimi doszło do spiny na ostatniej konferencji prasowej.’

''Szczena'' w akcji

Posted by MMA SHOTY on Friday, May 7, 2021

Walkę ”Szczena” kontra ”Psychotrop” potwierdził już Marcin Najman:

Aktualna rozpiska gali MMA VIP 2
Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Psychotrop vs. Szczena
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Detailer vs. TBA
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

FAME MMA 10: Jest następne face to face! Don Kasjo sprawi niespodziankę? [WIDEO]

To walka, na którą czekają kibice. Już piętnastego maja dojdzie do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. ”Don Kasjo” został wysłuchany i zawalczy z zawodnikiem UFC.

FAME MMA 10: Zadyma przed konferencją! Doszło do rękoczynów! [WIDEO] Widzieliście?

Za kulisami również się dzieje! Mowa o zadymie pomiędzy Jackiem Murańskim, a Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME MMA również jest w centrum całego konfliktu.