MMA PLDon KasjoDon Kasjo: Jestem przekonany, że jakbym wyszedł z Floydem to bym go pokonał! [WIDEO]

Don Kasjo: Jestem przekonany, że jakbym wyszedł z Floydem to bym go pokonał! [WIDEO]

Kasjusz Życiński jest już po operacji i zaczął rehabilitację. ”Don Kasjo” postawił warunek jeśli ma stoczyć następny pojedynek w FAME MMA. Jego rywalem musi być zawodnik UFC. 

Kasjo

Kasjusz pochodzący z Iławy swój ostatni pojedynek stoczył dwudziestego pierwszego listopada. Na FAME MMA 8 doszło do wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem w formule bokserskiej. Walka zakończyła się dużymi kontrowersjami w Łodzi. ”Don Kasjo” wygrał przez dyskwalifikację w pierwszej rundzie.

Don Kasjo: Jeśli Paul ma umiejętności moje to Floyd będzie miał ciężko!

Popularny ”Don Kasjo” skomentował ostatnio ogłoszone starcie pomiędzy Floydem Mayweatherem, a youtuberem Paulem Loganem. Ponadto Życiński nie wyklucza, że FAME MMA złożyła propozycję Floydowi.

Tak jak ja powiedziałem, że chcę kogoś z UFC.. To możliwe, że nawet skontaktowali się z Floydem Mayweatherem i zaproponowali mu kontrakt. Możliwe, że okey – tak jak ja mówiłem często w wywiadach o kimś z UFC to dziennikarze mówili ”ooo, co on gada, ale cie ponosi”. No nie! Ja jestem przekonany, że kogoś mi włodarze załatwią z UFC, bo jednak ludzie czekają na powrót króla. Wiadomo jaki jest mój warunek.  I tak samo z Floydem tutaj wychodzi na to. Dziennikarze śmiali się, że zawodowiec będzie z youtuberem, a tutaj widzicie największa ostatnich czasów sława czyli Floyd Mayweather walczy z youtuberem. Możliwe, że zobaczył FAME MMA się do mnie odezwało, może FAME MMA nie jest na takim poziomie żeby mu zapłacić nie wiem ile tam 50 milionów dolarów. Możliwe, że rozmowy były i, dlatego pomyślał o tym i odezwał się do tamtych, Ci mu może więcej zaproponowali i wybrał tą walkę.

Kasjusz uważa, że wygrałby z Floydem Mayweatherem (50-0, 27 KO). Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ma duży szacunek do Amerykanina, ale podkreśla, że warunki fizyczne oraz rękawice mają duże znaczenie.

Co sądzę o tej walce? Nie wiem jakich gabarytów jest ten Paul Logan, bo ja jestem przekonany, że jakbym wyszedł z Floydem to bym go pokonał. Jeśli Paul ma umiejętności moje to Floyd może mieć ciężko. Zależy jak ten Paul się przygotowuje i jaką ma kondycję, bo Floyd może uciekać i potem kondycyjne go.. Mimo, że będzie miał warunki fizyczne lepsze to tym doświadczeniem ma przewagę Floyd. Wiadomo, że umiejętności są niebo, a ziemia, ja również. Floyd jest jednym z najlepszych pięściarzy ostatnich lat, ale te warunki fizyczne.. A w boksie w dużych rękawicach jest inaczej.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis