MMA PLArchiwumDominik ZadoraDon Kasjo ironicznie wspomina o proteście! Zadora mocno odpowiada: Macie swojego króla!

Don Kasjo ironicznie wspomina o proteście! Zadora mocno odpowiada: Macie swojego króla!

Kasjusz Życiński w swoich mediach społecznościowych w dość mocno ironicznym stylu zapowiedział protest po ostatniej walce. Na te słowa postanowił zareagować jego ostatni rywal Dominik Zadora, który oczywiście nie był zadowolony.

Kasjo

Do ich starcia doszło w sobotę w main evencie PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. ”Don Kasjo” przyjął wyzwanie i walka z Dominikiem Zadorą odbyła się w boksie w małych rękawicach. Były mistrz Fight Exclusive Night od pierwszych sekund ruszył na przeciwnika. Zadora przede wszystkim zaskoczył swoją szybkością oraz celnością, bowiem często dochodził do celu. ”Don Kasjo” próbował z czasem również mocniej odpowiadać.

W trzeciej odsłonie chwila nieuwagi i ”Don Kasjo” na deskach. Zadora już nie wypuścił takiej okazji z rąk. Za chwilę Kasjusz drugi raz padł na deski. W klatce pojawił się lekarz, bowiem Kasjusz miał zamknięte oko. Walka została wznowiona, a wtedy Dominik ruszył z kolejnymi uderzeniami przy siatce, więc sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zadora reaguje!

Kasjusz Życiński w mediach społecznościowych zabrał głos po przegranej z Dominikiem Zadorą. ”Don Kasjo” już po walce zapewniał, że liczy na natychmiastowy rewanż. Kasjusz w ironiczny sposób napisał, że myśli nad złożeniem protestu po walce z Dominikiem.

Nie musieliśmy długo czekać na reakcję byłego mistrza Fight Exclusive Night.

Właśnie straciłeś ostatnie resztki szacunku. Macie swojego króla, który nie oddał pasa i nie potrafi się pogodzić z porażką… żenada. 

Zobacz także:

Mistrz KSW opowiedział o smutnym dla siebie dzieciństwie: Nikt o mnie nie dbał. Słyszałem, że jestem bezużytecznym gnojem! Widzieliście?

Mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW Phil De Fries opowiedział o bardzo smutnym dla siebie etapie życia, jakim było dzieciństwo. W tymże okresie Anglik zmagał się z utratą matki, a otoczenie nie pomagało mu w trudnych chwilach.

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska: Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny”! Co wy na to?

Żywa legenda wagi ciężkiej w Polsce – Michał “Masakra” Kita opublikował na Instagramie oświadczenie, gdzie w mocnych słowach apeluje do Federacji KSW w sprawie Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska. Kita uważa, że polski gigant mieszanych sztuk walki stosuje w przypadku tej dwójki “parasol ochronny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis