MMA PLNajnowszeKSWMichał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska: Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny”!

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska: Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny”!

Żywa legenda wagi ciężkiej w Polsce – Michał “Masakra” Kita opublikował na Instagramie oświadczenie, gdzie w mocnych słowach apeluje do Federacji KSW w sprawie Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska. Kita uważa, że polski gigant mieszanych sztuk walki stosuje w przypadku tej dwójki “parasol ochronny”.

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW

Kita we wspomnianym oświadczeniu przekazuje informację, iż nie jest już prawnie związany kontraktem z Federacją KSW, a mimo to ciągle znajduje się w oficjalnym rankingu polskiej organizacji.

“Masakra” ostatnią walkę stoczył w lutym tego roku na gali KSW 79, gdzie pokonał przed czasem Daniela Omielańczuka. Warto dodać, że Kita do tej walki wszedł na ostatnią chwilę za zastępstwo za kontuzjowanego Michala Martinka.

Michał Kita w mocnych słowach apeluje do KSW w sprawie Szpilki i Wrzoska

Teraz sprawę rankingów wziął jako pretekst do tego, by przekazać swoje zdanie na temat polityki zestawieniowej dla Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska:

“Halo KSW !!!

Od kilku miesięcy dyskretnie domagałem się abyście mnie usunęli z waszego rankingu. Aktualnie nie jesteśmy związani kontraktem!

Tym bardziej, jak po fiasku zaawansowanych rozmów waszych z Arturem Ostaszewskim o potencjalnej walce z Arkiem Wrzoskiem przed gałą na stadionie narodowym,ostatecznie sam Martin Lewandowski zablokował ten pojedynek, stwierdzając o mnie -“jest za dobry” (fakt,ma rację).

Później się kibice dziwią, jak to jest,że np.Artur Szpilka, Arek Wrzosek czy Szymon Bajor (ku przypomnieniu, pierwszy i jedyny w historii zawodnik co zrobił medialną kupę, przyznając się na wizji ,że nie zawalczy ze mną bo się boi ) mówią w mediach, że mogą walczyć z każdym z rankingu i do tych walk nie dochodzi!

Zdejmijcie z nich ten “parasol ochronny” i możliwość wybierania sobie przeciwnika a szybko zweryfikuje się  czy prawdziwy wojownik czy medialny pozer?!

Jakby co macie moje namiary!

p.s. Do całej tzw branży medialnej MMA-dziennikarstwo polega na zadowaniu rzetelnych i konkretnych pytań u źródeł lub osób decyzyjnych ,bo wbrew pozorom konkretną odpowiedzią “tak ” lub “nie ” może wiele i “wielu!” wyjaśnić!!!
#ksw #ranking #mma #alwaysready

Zobacz także:

Shamad Erzanukaev nie jest już w KSW! Ma ważne przesłanie do mistrza Bellatora! Widzieliście?

Oficjalnie Shamad Erzanukaev (2-0) nie jest już zawodnikiem największej organizacji w naszym kraju. Młody prospekt zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych. Shamad nie zamierza czekać i już w tym momencie miał ważne przesłanie do mistrza organizacji Bellator.

Piotr Żyła kontra Sławomir Peszko? Skok po grube pieniądze!

Dobrze widzicie! Żyła kontra Peszko! Piotr Żyła otrzymał propozycję walki od CLOUT MMA – jak podał portal TVP Sport, za walkę Żyła miałby otrzymać dwa miliony złotych! Rywalem skoczka miałby być były reprezentant Polski w piłce nożnej – Sławomir Peszko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis