MMA PLArtur SzpilkaDon Kasjo będzie szukał nokautu! Artur Szpilka odpowiada: Oderwany od rzeczywistości! 

Don Kasjo będzie szukał nokautu! Artur Szpilka odpowiada: Oderwany od rzeczywistości! 

Już niebawem na kanale SuperExpressu pojawi się najnowsza rozmowa z Kasjuszem Życińskim. W tym momencie wiemy, że popularny ”Don Kasjo” był pytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że w tym pojedynku będzie szukał nokautu. Co ciekawe ”Szpila” postanowił zareagować na te słowa. Niewykluczone, że do takiego starcia w formule bokserskiej dojdzie w pierwszej połowie 2023 roku.

Szpilka

Kasjusz Życiński w ostatnich wywiadach w mocny sposób wypowiada się o potencjalnej walce z wojownikiem pochodzącym z Wieliczki.

Z trenerem przygotujemy taką taktykę, żeby go skończyć przed czasem. Tutaj skończę, Rataja skończyłem. Tych dużych akurat kończę, bo się ich boje, tych małym się nie boję, to się bawię. Hollywood dla ludzi daję. Przykład Rataj, skończone przed czasem.

Tak, prawdopodobnie taka walka, tylko łokcie zoperuję. Nie ma problemu, już wtedy totalnie wybiję Arturowi boks z głowy. Znokautuję go. Tak jak wszystkie poprzednie walki kończył na deskach, tak samo teraz skończy też na deskach. Ja go znokautuję, nie interesują mnie kursy. Prawdopodobnie będę underdogiem, ale to mnie nie interesuje. Jeszcze większą presję na nim skupi niż na mnie. Chociaż ja sam lubię narzucać sobie presję i wyjdę z presją. No Artur nie masz ze mną szans. Z moim stylem walki on zostanie znokautowany.

Szpilka postanowił zareagować!

Artur Szpilka na twitterze postanowił zareagować na kolejną wypowiedź Kasjusza Życińskiego. Wszystko na to wskazuje, że ”Szpila” w przyszłym roku zmierzy się z ”Don Kasjo”.

“W walce z @szpilka_artur idę po nokaut” – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński w rozmowie z @MandesR. Cała rozmowa wkrótce  @SportSE_pl @primeshowmma

Ten „wariat” to wogole oderwany od rzeczywistości jest 😂😂😂

Artur Szpilka najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego września na gali High League 4 w Gliwicach. Doświadczony pięściarz w formule MMA stoczy drugą walkę, a jego przeciwnikiem będzie Denis ”Bad Boy” Załęcki.

Zobacz także:

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Duża niespodzianka na gali w Rosji! Weteran MMA przegrywa z Datsikiem! [WIDEO] Widzieliście?

To jest dość spore zaskoczenie mimo, że weteran Jeff Monson (61-26-2) najlepsze lata ma za sobą. “The Snowman” po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z równie kontrowersyjnym Vyacheslavem Datsikiem. Trzeba przyznać, że Datsik prezentuje się z walki na walkę coraz lepiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis