MMA PLMMADuża niespodzianka na gali w Rosji! Weteran MMA przegrywa z Datsikiem! [WIDEO]

Duża niespodzianka na gali w Rosji! Weteran MMA przegrywa z Datsikiem! [WIDEO]

To jest dość spore zaskoczenie mimo, że weteran Jeff Monson (61-26-2) najlepsze lata ma za sobą. “The Snowman” po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z równie kontrowersyjnym Vyacheslavem Datsikiem. Trzeba przyznać, że Datsik prezentuje się z walki na walkę coraz lepiej.

Datsik

Monson zapowiedział, że 2022 rok jest ostatnim jeśli chodzi o jego zawodowe starty. 51-latek zapewnia, że obiecał rodzinie zakończenie kariery. Jeff w październiku może stoczyć ostatni pojedynek.

Warto zaznaczyć, że ”The Snowman” dobre parę lat temu zdecydował się na zmianę obywatelstwa. Jeff Monson jest Rosjaninem. Startował w wyborach do rady Krasnogorska (z listy partii Jedyna Rosja). Wcześniej próbował jednak wstąpić do rosyjskiej partii komunistycznej.

Monson w mediach społecznościowych zabiera głos po tym jak Rosja zaatakowała Ukrainę. 51-latek zaznaczał, że wielu ludzi nie zna ważnych faktów, a w mediach/telewizji o tym nie wspominają.

Wspieramy Ukrainę, ale nie wspieramy mieszkańców Donbasu, których Ukraina bez przerwy bombarduje od 8 lat. Teraz popularne jest wspieranie Ukrainy. Nie wiemy nic o ludobójstwie dokonywanym przez Ukrainę na ludności cywilnej w Donbasie, ponieważ media nigdy o tym nie wspominają. A już na pewno nie obchodzą nas mieszkańcy Afganistanu, Libii, Jemenu, Iraku, Syrii, Palestyny, którzy są ofiarami amerykańskiej agresji i przemocy. Wspieramy tylko Ukrainę, bo tak nam każą – napisał Jeff Monson na instagramie.

Spore zaskoczenie!

Takie też miało miejsce podczas pojedynku Jeffa Monsona ze skandalistą Vyacheslavem Datsikiem. Weteran MMA przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Datsik to kontrowersyjna postać, która nie mierzyła się tylko z rywalami w klatce. Bywało, że byli to też sędziowie, trenerzy przeciwnika, a nawet kibice czekający na ”igrzyska”. Viacheslav był wielokrotnie karany.. Napad rabunkowy, więzienie w którym ostatecznie skierowano go do obowiązkowego leczenia psychiatrycznego, ucieczka do Norwegii. Jest tego naprawdę dużo. Datsik wrócił do Rosji, gdzie w więzieniu spędził jeszcze parę dobrych lat. Teraz próbuje zająć się rywalizacją w sporcie i trzeba przyznać, że jest w coraz lepszej formie.

Zobacz także:

Konfrontacja Marcina Najmana z Mateuszem Murańskim! Co z walką? [WIDEO]

Doszło do pierwszej konfrontacji słownej pomiędzy Marcinem Najmanem, a Mateuszem Murańskim. Niewykluczone, że fani freak fightów doczekają się takiego pojedynku. ”El Testosteron” nie zamierza zmieniać zdania i podkreśla, że jako pierwszy do klatki musi wyjść z nim Jacek Murański, gdzie jest naprawdę duży konflikt.

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4: Zrobili to, bo obaj są bardzo klikalni! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn przygotowuje się właśnie do swojej kolejnej walki na gali starć na gołe pięści GROMDA. Gdyby nie to, to kto wie, czy to właśnie nie on stanąłby na przeciwko Artura Szpilki na wrześniowej gali High League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis