MMA PLBabilon MMADominik Zadora komentuje swoją porażkę na Babilon MMA 28: Internetowe p***py macie teraz swoje 5 minut

Dominik Zadora komentuje swoją porażkę na Babilon MMA 28: Internetowe p***py macie teraz swoje 5 minut

Dominik Zadora nie zaliczył do udanych swojej walki na gali Babilon MMA 28, która odbyła się w miniony piątek. “Japoński Drwal” przegrał tam przez TKO w pierwszej rundzie z Rafałem Dudkiem. Co prawda porażkę zrzucił na kontuzję oka spowodowaną rozcięciem paznokciem od nogi u rywala.

Dominik Zadora

Skrót walki Dudka z Zadorą możecie zobaczyć TUTAJ -> Dominik Zadora – Rafał Dudek. Skrót walki

Teraz Zadora zabrał głos – już na chłodno – po tamtych wydarzeniach.

Dominik Zadora komentuje swoją porażkę na Babilon MMA 28

Utytułowany kickbokser pogratulował rywalowi wygranej, jednocześnie wyzywając go do rewanżu. Na końcu natomiast oberwało się też jego krytykom, których nazwał “interntowymi prujdupami”:

“Kurz po walce opadł wiec czas na małe podsumowanie. Miałbyć powrót na ścieżkę zwycięstw ale niestety skończyło się pechowo…Lekarz nie chciał mnie dopuścić do dalszej walki… żeby trafić kogoś palecem u nogi w oko i rozciąć mu paznokciem powiekę (zdj. 2) trzeba mieć albo wielkie szczecie albo wielkiego pecha. Cóż gratulacje i dziękuję za @rafal_dudek byles lepszy tego dnia ale liczę na rewanż bo uważam, że mamy nie dokończone sprawy i gdyby nie ten “prezent” walka potoczyła by się inaczej a zapowiadała się fajna solóweczka 👊 Przepraszam i dziękuje trenerze @pacoteammyslowice obiecuje ze się odkujemy. Dziękuję @babilonmma i @padre_artnox za szanse walki na Waszej gali 🥊 Dziękuję Wam kibicom za wsparcie bylo was sluchac na calej hali z trybun. Dziekuje za wszystkie wiadomości 🙏 Co się odwlecze to nie uciecze 💪Internetowe prujdupy macie teraz swoje 5 minut by wylac swoje żale 😉 Psy szczekają karawana jedzie dalej 😁

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Chcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Machina ruszyła! Już w tym momencie możecie zgłaszać się na casting organizacji MMA VIP. Dariusz Kosowski ogłosił nowy szalony pomysł. Będzie to szansa na znalezienie nowych postaci, które w przyszłości zostaną gwiazdami w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis