MMA PLNajnowszeDominik ZadoraPolak udanie wraca w Tajlandii! Zadora zremisował z doświadczonym rywalem!

Polak udanie wraca w Tajlandii! Zadora zremisował z doświadczonym rywalem!

Mamy dobre wiadomości przed zbliżającą się walką Dominika Zadory w Polsce. Nasz reprezentant udanie wrócił na terytorium Tajlandii, gdzie aktualnie się znajduje. To był ważny start po ostatnich przegranych w freak fightowej organizacji – warto zaznaczyć, że były to oczywiście typowo sportowe starcia.

Zadora

Dominik najbliższy pojedynek stoczy pierwszego czerwca na gali Babilon MMA 45 w Nowym Targu. ”Japoński Drwal” stanie przed szansą rewanżu. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem stanie na przeciwko doświadczonego i utytułowanego – Rafała Dudka, który w ostatnim czasie dodatkowo dobrze radzi sobie w boksie. 

Zadora jeszcze nie tak dawno stoczył dwie walki w organizacji FAME MMA. ”Japoński Drwal” nie był z nich zadowolony, bowiem przegrał przed czasem w formule MMA ze swoim byłym podopiecznym Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim, a następnie przegrał na punkty z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem.

Zadora udanie wraca!

Dobra wiadomość! Dominik Zadora udanie wrócił w Tajlandii, gdzie zremisował z doświadczonym zawodnikiem publiczności. Walka była na dystansie 5-rund.

O zwycięstwach Biało-Czerwonych i remisie Dominika w swoich mediach poinformował Piotr Pająk.

Trenujemy razem i walczymy razem! Chłopaki w ringu my poza nim! Emocje te same! 😎 oni dają z siebie wszystko, my motywujemy ich żeby szli na przód 😎🚀 I tak się wygrywa!
Dwa piękne zwycięstwa dla nas! @nakmuay_camp 😎 Mocne 4 rundy w boksie i walka o przeżycie i sukces @denny_9407 😎 Następnie w ringu dominacja 5 rund @japonski_drwal z mocnym tajem który miał ponad 60 walk 😎 KOLEJNE ZWYCIĘSTWO! Dzisiaj świętujemy 😎 Gratulacje panowie!
To był dobry obóz @shamrock_coaching @pawel_muaythai_fighter 😎 @rawaiboxingcampphuket
#nakmuaycamp #daniel #dominik #boks #muaythai #walka #tajlandia #wygrana #phuket #nakmuaycamp

Trenujemy razem i walczymy razem! Chłopaki w ringu my poza nim! Emocje te same! 😎 oni dają z siebie wszystko, my…

Posted by Podróże Wojownika on Friday, April 12, 2024

Nagranie z walki zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis