MMA PLNajnowszeDon KasjoDojdzie do hitowej walki Don Kasjo-Khalidov? Mamed zabiera głos!

Dojdzie do hitowej walki Don Kasjo-Khalidov? Mamed zabiera głos!

Mamed Khalidov (35-8-2) w rozmowie z kanałem Illegal TV został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Były mistrz KSW zapewnia, że zawodnik/twarz PRIME SHOW MMA, to bardzo dobry pięściarz. Czy w przyszłości dojdzie do takiego starcia?

Kasjo

Mamed póki co skupia się na bardzo ważnym pojedynku. Reprezentant Arrachionu Olsztyn będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Roberto Soldiciem. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza już siedemnastego grudnia wystąpił na gali KSW 77 w Gliwicach, a jego przeciwnikiem będzie Mariusz Pudzianowski.

Kasjusz już przed walką z Popkiem zapewniał, że bardzo chciałby spróbować swoich sił w starciu bokserskim z Mariuszem Pudzianowskim. ”Don Kasjo” przekonywał, że ma wielki szacunek do Pudzianowskiego za wszystkie osiągnięcia.

Khalidov zabiera głos!

Mamed Khalidov (35-8-2) w rozmowie z Michałem Rogozińskim został zapytany o starcie z typowym freakiem.

Nie ma takiej opcji, żebym walczył z pół freakiem. Potrzebuję wyzwania

Inna już była wypowiedź wojownika z Olsztyna, gdy Michał zapytał o potencjalną walkę z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Don Kasjo chyba ma dużo walk amatorskich. To jest bardzo dobry pięściarz (…) W ogóle nie myślałem nad tym. Jest to typowy sportowiec? Nie wiem. Musiałbym się przyjrzeć. Przewijając gdzieś, widziałem go. Nie powiem, że go nie znam, widziałem go. Widziałem jego walkę z Wrzoskiem i Parke, tak? Wyglądał jak prawdziwy pięściarz. 100-procentowy pięściarz. A poza tym co tam po konferencjach ciśnie, to też widziałem. Ale, jak mówię – nie wiem, jak do tego podejść. Nie zastanawiałem się.

Cała rozmowa poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=oWiYNPftP54&feature=emb_title

Zobacz także:

Murański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Marcin Najman twierdzi, że Jacek Murański ma duży problem przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski, która na boisku zmierzy się z Francją. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” ma rozdarte serce, bowiem nie wie komu kibicować w takim spotkaniu.

Oktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości z Ostrawy, gdzie odbyła się dziś gala Oktagon 37. W karcie walk pojawiło się trzech Polaków. Każdy wraca z tarczą! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis