MMA PLNajnowszeOktagonOktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO]

Oktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO]

Mamy świetne wiadomości z Ostrawy, gdzie odbyła się dziś gala Oktagon 37. W karcie walk pojawiło się trzech Polaków. Każdy wraca z tarczą! 

Bryczek

Jako pierwszy w klatce zameldował się Robert Bryczek (15-4), który spokojnie może być już uznawany za weterana w organizacji u naszych sąsiadów. Polak przełamał gorszą serię na czeskim rynku MMA. Bryczek ma za sobą trzecie efektowne zwycięstwo z rzędu.

32-latek już w pierwszej odsłonie znokautował Abdela Rahmane Driaia (7-2).

Sami zobaczcie:

To nie koniec!

W klatce organizacji Oktagon po raz drugi zameldował się Adam Pałasz (8-1). Nasz prospekt wagi ciężkiej mocno przybliżył się do walki o pas. Pałasz w pierwszej odsłonie znokautował Tadeja Dajcmana (5-3).

Jako ostatni w klatce zaprezentował się Konrad Dyrschka (15-2), który ma polskie korzenie. 31-latek po pełnych trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jana Siroky.

Warto zaznaczyć, że Konrad w poprzednim roku wystąpił na KSW 59, gdzie przegrał z Łukaszem Rajewskim. Od tego czasu Dyrschka odnotował cztery zwycięstwa z rzędu.

Zobacz także:

Bonus BGC pozazdrościł Popkowi! Też robi MEGA formę?

Wygląda na to, że popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Bonus BGC pozazdrościł Popkowi Monsterowi formy fizycznej. Obaj zawodnicy znani są z występów w klatce dla organizacji FAME MMA.

Poddenerwowany Tyburski odpowiada widzowi: Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz! [WIDEO] Co wy na to?

Psy wykrywają chorych na koronawirusa to całkowity przełom w szybkim rozpoznawaniu zakażonych. Póki co psy z takimi umiejętnościami pracują na lotniku w Helsinkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis