MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMurański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Murański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Marcin Najman twierdzi, że Jacek Murański ma duży problem przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski, która na boisku zmierzy się z Francją. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” ma rozdarte serce, bowiem nie wie komu kibicować w takim spotkaniu.

Wielu kibiców ma nadzieje, że w końcu dojdzie do zestawienia Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. ”Muran” w ostatnim czasie doznał trzeciej przegranej i wydaje się, że w tym momencie najlepszym rozwiązaniem będzie wyczekiwana walka z byłym pięściarzem.

Do walki Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem doszło na ostatniej gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Był to tak zwany co-main event. ”Muran” próbował zaskoczyć rywala obszernym ciosem, ale nie było to wcale tak łatwe. Podopieczny Przemysława Szyszki w parterze miał zdecydowaną przewagę. Był dosiad, a także próba duszenia zza plecami. Murański wytrwał kryzys i w drugiej rundzie ruszył z ciosami, które doszły do celu. Pasut ponownie był z góry i łatwo zdobył dosiad. Po kolejnych uderzeniach sędzia przerwał walkę.

Najman: Polsce niby się urodził, tu odsiadywał swoje wyroki!

Marcin Najman gwarantuje, że Jacek Murański ma rozdarte serce przed niedzielnym meczem Polska-Francja.

No i narobiliście teraz staremu fraglesowi kłopotów. W niedzielę mecz Polska-Francja no i komu on ma kibicować. W Polsce niby się urodził, tu odsiadywał swoje wyroki, ale we Francji jest Legia Cudzoziemska. Jak twierdzi stary fragles doszedł do stopnia pułkownika, kto wie może i generała, a czemu nie marszałka? No i komu ma teraz kibicować, co? Serce rozdarte.   

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Bonus BGC pozazdrościł Popkowi! Też robi MEGA formę?

Wygląda na to, że popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Bonus BGC pozazdrościł Popkowi Monsterowi formy fizycznej. Obaj zawodnicy znani są z występów w klatce dla organizacji FAME MMA.

Poddenerwowany Tyburski odpowiada widzowi: Powiedz mi to, kiedyś w twarz jak mnie spotkasz! [WIDEO] Co wy na to?

Psy wykrywają chorych na koronawirusa to całkowity przełom w szybkim rozpoznawaniu zakażonych. Póki co psy z takimi umiejętnościami pracują na lotniku w Helsinkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis