MMA PLNajnowszeFAME MMAWielki Bu zawalczy z legendą na Stadionie Narodowym?

Wielki Bu zawalczy z legendą na Stadionie Narodowym?

Polski internet zaczął wrzeć. “Wielki Bu” dolał oliwy do ognia słowami apropos swojej potencjalnej walki na Stadionie Narodowym. Czy to byłby pojedynek godny wielkiego main eventu?

Zdecydowana większość karty walk FAME 22 w dalszym ciągu pozostaje zagadką. Plotki oraz leaki napływające praktycznie z każdej strony rozgrzewają fanów do czerwoności. Wszyscy są żądni zestawień godnych majestatycznego obiektu, jakim jest Stadion Narodowy. Nasuwa się na myśl jedno pytanie. Mianowicie, czy FAME 22, mówiąc kolokwialnie, “dowiezie”?


Na ten moment poznaliśmy 3 zestawienia gali FAME 22, znanej jako FAME: Ultimate. Ojciec “Bandury” zmierzy się z ojcem Denisa Załęckiego. “Pasha” stanie oko w oko z “Diablo”, a z kolei Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim. Ponadto wiemy o turnieju w legendarnej klatce Rzymskiej, czy jak kto woli (np. “Boxdel”) – “Romanian cage”.

Miejsca na karcie jeszcze z pewnością trochę jest. Największa organizacja freak fight w Europie na pewno będzie dążyć do włączenia do karty swoich najbardziej popularnych zawodników. Czy znajdzie się tam też miejsce dla Masiaka?

Wielki Bu być może zawalczy na Stadionie Narodowym z legendą MMA!

Patryk fanom freak fightów kojarzy się głównie ze świetnych warunków fizycznych oraz atomowej siły. Swoich przeciwników miażdży niczym walec i ciężko we freak fightach o jakieś poważnie wyzwanie dla niego. W wywiadzie dla kanału “MMA-bądź na bieżąco” Gdańszczanin oznajmił, że jest chętny na walkę na Narodowym z Mamedem Khalidovem. Oczywiście miało by się to odbyć w jakiejś z formuł stójkowych.

Stójkę możemy robić! Ty nie byłbyś chętny na taki pojedynek? Słuchaj, to jest legenda sportu. Nawet, jakbym był tam minutę i miał zdjęcie, że walczyliśmy, to już jestem wygrany. Tym bardziej, że nikt by ode mnie nie oczekiwał spektakularnego nokautu. (…) Sam angaż w tym już, kurczę… To już jest super pamiątka. Ludzie chcieliby zrobić sobie z nim zdjęcie. A ja mógłbym mieć walkę? No to kurde, wiesz, bym na pewno opowiadał o tym dzieciom.

Prawdą jest to, że wizja takiego zestawienia ma prawdopodobnie nikłą szansę na urzeczywistnienie. Warte uwagi jednak jest to, że ostatnio w sieci krąży zdjęcie na którym widnieją właśnie “Wielki Bu”, Mamed, a także najważniejsza osoba z zarządu FAME, Rafał Pasternak. Czas pokaże.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis