MMA PLArtur SzpilkaMamy chętną do walki z narzeczoną Artura Szpilki!

Mamy chętną do walki z narzeczoną Artura Szpilki!

O debiucie Kamili Wybrańczyk mówi się już od dłuższego czasu. Niewykluczone, że dojdzie do tego na jednej z gal FAME MMA. Jest już pierwsza chętna do starcia z narzeczoną Artura Szpilki. 

Kamila Wybrańczyk oglądała z bliska FAME MMA 7. W rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradziła, że jest otwarta na walkę z Martą Linkiewicz (3-1). Kamila ponadto zapewnia, że nie ma większego parcia na pojedynek w FAME MMA, ale jeśli będzie konkretna propozycja to zgłasza gotowość.

Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Paulina Marciniak chętnie zmierzy się z Wybrańczyk!

Paulina Marciniak w mediach społecznościowych rzuciła wyzwanie w kierunku Kamili Wybrańczyk. Aktorka zapewnia, że jest gotowa podjąć wyzwanie.

@kamiszkolandia Czy zatańczysz ze mną Dirty Dancing w klatce @famemmatv ? 🎶😈 Kochani udostepniajcie to video jeśli chcecie zobaczyć jak @kamiszkolandia traci ostatnie endorfiny podczas walki z Paulusia 👻

Na odpowiedź Kamili nie musieliśmy długo czekać. Narzeczona Artura Szpilki stwierdziła, że Paulina jest na jednego klapsa!

Paulina Marciniak znana jest wszystkim jako aktorka. Mieliśmy szansę zobaczyć ją w ”Chemii” oraz ”Asymetrii”. Marciniak na samym instagramie ma 97,6 tysięcy obserwujących.

Zobacz także:

Tyson na wolności! Jak typujecie finał Gromdy?

Mamy dobrą wiadomość! ”Tyson” jest na wolności. Tym samym finał Gromdy odbędzie się w grudniu

Okniński ostro o FAME MMA! Zgadzacie się ze słowami trenera?

Mirosław Okniński ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o FAME MMA. Trener jest po stronie Najmana i proponuje potencjalne zestawienie