MMA PLDJ DecksDJ Decks w FAME MMA? Mamy odpowiedź!

DJ Decks w FAME MMA? Mamy odpowiedź!

Dariusz Działek jest gotowy na drugi zawodowy pojedynek, lecz pojawia się problem… Wielu fanów zastanawia się czy start ”DJ Decksa” w organizacji FAME MMA jest możliwy. Mamy odpowiedź!

Decks

Do debiutu popularnego ”DJ Decksa” doszło pod koniec grudnia 2019 roku. 43-latek w Zielonej Górze szybko uporał się z debiutującym kulturystą – Tomaszem Słodkiewiczem. Działek zaprezentował się z tak dobrej strony, że szybko zyskał bardzo duże uznanie kibiców, ale i również zawodników.

DJ Decks zdradził czy jest szansa na jego walkę w FAME MMA!

Dariusz Działek w mediach społecznościowych odpowiadał na pytania widzów. Przypomnijmy, że w FAME MMA nie brakuje osób ze sceny hip-hop. Działek deklaruje jednak, że freakowa organizacja nie jest nim zainteresowana.

komentarz

Problem pojawia się jednak większy. Jak się okazuje ”DJ Decks” nie dostaje żadnych propozycji walk.

komentarz

Warto dodać, że niedawny wpis Działka wpłynął na wyobraźnie fanów. Chodzi oczywiście o jego wizytę w biurze KSW i potencjalną walkę z Martynem Fordem, który ma zadebiutować w tym roku.

To mówisz ze ile waży ten @martynfordofficial ? 🙃@wojekr@ankosmma

Zobacz także:

Mańkowski niczym błyskawica! Będzie walka z Ziółkowskim?

Borys Mańkowski (22-8-1) zawalczy o pas kategorii lekkiej? Nie możemy tego wykluczyć! ”Tasmański Diabeł” jest w treningu i jego walka z Marianem Ziółkowskim (22-8-1) wydaje się tylko kwestią czasu.

Szef FAME MMA ujawnia nieznane fakty! Najman specjalnie obalił Don Kasjo?

Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA został ponownie zapytany o awanturę, która miała miejsce na ósmej edycji. Mowa o walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis