MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zapowiada przed walką z Kwiecińskim na High League 2: Szykujcie nosze dla patocelebrytki!

Denis Załęcki zapowiada przed walką z Kwiecińskim na High League 2: Szykujcie nosze dla patocelebrytki!

Denis Załęcki jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Bad Boy” piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie Kraków wyjaśni swój konflikt z Alanem Kwiecińskim. Załęcki zapowiada ciężki nokaut.

Załęcki

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W ostatnim pojedynku, w formule cage box, rozbił doświadczonego rywala w 45 sekund. Potężnie znokautował rywala – złamał mu oczodół!

Na naszym portalu doszło też do pierwszej konfrontacji:

Denis Załęcki zapowiada!

Będzie ciekawie! Denis Załęcki jest przekonany, że piątego lutego znokautuje Alana Kwiecińskiego. Ich starcie odbędzie się w formule cage box.

18 dni do High League 2. Szykujcie nosze dla patocelebrytki.

Załęcki miał nadzieję, że starcie odbędzie się w mniejszych rękawicach. ”Alanik” nie zamierza przystać na warunki ”Bad Boya” – o czym wspomniał w rozmowie z portalem fansportu.pl.

Walka będzie odbywała się w formule K-1. On chciał małe rękawice. Powiedziałem, że jak zejdzie do mojej wagi albo chociaż do 93-95 to mogę na małe rękawice, a wiem, że do takiej wagi nie zejdzie. Tak więc zostają duże. Jeżeli ja bym wygrał w tej walce, to daje mu rewanż w MMA. On chce walki, ja tak samo. Ja też muszę dbać o swoje zdrowie

HIGH League 2 PPV

Pełna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Zobacz także:

Gdzie będzie walczyć Kayla Harrison? Dziennikarz Ariel Helwani zdradził kierunek!

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis