MMA PLThe WarDenis Załęcki po THE WAR 2: Może zrobimy walkę kobiet 5 vs 5? [WIDEO]

Denis Załęcki po THE WAR 2: Może zrobimy walkę kobiet 5 vs 5? [WIDEO]

Właściciel nowej na polskim rynku organizacji walk na gołe pięści Denis Załęcki po gali THE WAR 2 udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, w którym podsumował minioną imprezę.

Podsumował, ale i poszedł krok dalej! Po świetnie przyjętej walce 3 vs 3 kobiet, Załęcki zapowiada możliwość zorganizowania pojedynku pięć na pięć w dywizji kobiecej.

Denis Załęcki po THE WAR 2: Może zrobimy walkę kobiet 5 vs 5? [WIDEO]

Już podczas studia przed galą THE WAR 2, Załęcki potwierdził, że kobiety mają większe jaja niż mężczyźni, bowiem miał dużo więcej zgłoszeń do walk kobiet 3 na 3, niż do pojedynków toczonych w tej formule przez mężczyzn.

Ostatecznie na przeciwko siebie stanęły panie podzielone na ekipy: The Bad Girls i The Devils, a ich walka wyglądała tak:

Poniżej natomiast zamieszczamy wywiad z Denisem Załęckim, w którym potwierdza on chęć zorganizowania w tej formule walki 5 na 5:

Zobacz także:

THE WAR 2 – wyniki

Kolejna edycja kibicowskiej gali na gołe pieści. Tym razem czekają nas turnieje 1 na 1, 3 na 3 a także… grupowa walka kobiet.

Bellator 264 – wyniki

Za nami gala Bellator 264 w Uncasville w stanie Connecticut. Wydarzenie to zwieńczył pojedynek o pas kategorii średniej. Gegard Mousasi wygrał swoją walkę przed czasem i zachował mistrzowski tytuł.

PFL 2021 #7: Ray Cooper III całkowicie zdominował Rory’ego MacDonalda. Teraz rewanż o milion dolarów! [WIDEO]

Ray Cooper III (23-7-1) pokonał zdecydowanie na punkty Rory’ego MacDonalda (22-8-1) w walce wieczoru gali PFL 2021#7. Zwycięzca awansował do finału tegorocznego sezonu w kategorii półśredniej, gdzie zmierzy się o milion dolarów z przeciwnikiem, z którym przegrał podobne starcie kilka lat temu.