MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro o Szelidze: Wiem, że chciał iść na obdukcję i zeznawać! Jest to zwykła…

Denis Załęcki ostro o Szelidze: Wiem, że chciał iść na obdukcję i zeznawać! Jest to zwykła…

Denis Załęcki na kanale FanSportu TV postanowił obszernie odpowiedzieć Piotrowi Szelidze. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia w organizacji FAME MMA bądź High League. ”Bad Boy” zapewnia, że ”Szeli” chciał iść na obdukcję i zeznawać.

Szeliga

Do całej sytuacji doszło na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Denis Załęcki i Patryk ”Gleba” Tołkaczewski zderzyli się z Szeligą…

Wideo poniżej:

Oto pierwsze słowa Szeligi po całej sytuacji:

Panowie, no mało elegancko. Zlurować mnie na trybunach pod pretekstem pogadania, po czym dostaję strzałą w tył głowy. Wywracam się między krzesełka, chcę wstać, dostaję drugiego strzała, potem trzeciego w zęby. K**wa, po co? Mało elegancko, no ale cóż, takie życie. Co do ludzi, którzy mi piszą czy wszystko w porządku? Wszystko w porządku, warga trochę rozwalona z tego strzała w zęby. Szczena jak wiecie twarda, na szczęście cała. Głowa twarda, cała. Ale dziękuję za te wszystkie wiadomości, bo jest ich mnóstwo. Chyba dobry viral poszedł. Widziałem, że ludzie wrzucali końcówkę sytuacji, a chętnie bym zobaczył cały ten filmik od początku sytuacji. Jak wpadam w te krzesełka i w ogóle. Zastanawia mnie to, dlaczego zostałem zlurowany na te trybuny, a nie działo się to wszystko na dole, na płycie. No ale to już nie ma co myśleć, tylko trzeba trenować.

”Bad Boy” mocno o Szelidze!

Denis Załęcki na kanale FanSportu TV postanowił obszernie wypowiedzieć się o całej sytuacji i odpowiedzieć na słowa Piotra Szeligi. ”Bad Boy” również wyjaśnił sytuację z Patrykiem ”Glebą” Tołkaczewskim.

Denis zapewnia, że Szeliga po sytuacji w Gliwicach chciał iść zeznawać.

Wiem co chciał zrobić! Wiem kto go namawiał. Chciał k***a iść na obdukcję, chciał k***a iść zeznawać. Po prostu ku***sko chciał zeznawać, doj***ć oliwy do ognia. Chciał, żeby za to byłby wyrok i tak dalej. Jest to zwykła parówa dla mnie. A wiecie, dlaczego nie poszedł? Bo ja od rana do wieczora trąbiłem, wydzwaniałem po całej Polsce, po wszystkich k***a ogarniętych osobach z jego miasta, żeby go za ucho wzięły i wytargały.

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis