MMA PLNajnowszeFAME MMAJacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę!

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę!

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Murański

Jacek wystąpił w co-main evencie sobotniej gali FAME MMA 16, która odbyła się w Gliwicach. ”Muran” skrzyżował rękawice z Robertem Pasutem. Koniec walki nastąpił pod koniec drugiej odsłony.

Pasut od samego początku ruszył i wyprowadzał niskie kopnięcia. Widać było duży grymas bólu na twarzy ”Murana”. Robert zdobył obalenie i dość łatwo przeszedł do dosiadu. Ponadto podopieczny Przemysława Szyszki zza plecami szukał duszenia. Murański przetrwał kryzys i w drugiej rundzie trafił mocnym ciosem. Robert nie zamierzał ryzykować i ponownie był z góry w parterze. Tym razem już nie wypuścić okazji z rąk.

Murański: Walka powinna być dalej prowadzona!

Jacek Murański zabrał głos po trzeciej walce w organizacji FAME MMA. ”Muran” zapewnia, że nie tłumaczy się, a jedynie wyjaśnia co się wydarzyło. W niedzielę Murański trafił do szpitala w Wałczu – na co wskazują przez niego opublikowane zdjęcia.

Pomimo poważnego urazu , którego doznałem na 2 tygodnie przed walką, a który to uraz dostrzegł i wykorzystał obóz Roberta @pasutabstra , co było oczywiście “wilczym prawem ” mojego przeciwnika do wykorzystania okazji ( sam zrobiłbym to samo). Na własne życzenie wyszedłem do walki, nie po to jedynie żeby zrealizować kontrakt , ale żeby walczyć do granic ludzkich możliwości. Z szacunku dla Was wszystkich bez względu na to czy mnie lubicie czy nie. PO PROSTU Z SZACUNKU DLA WSZYSTKICH WIDZÓW. Z szacunku dla samego siebie, i w końcu z szacunku dla Federacji @famemmatv. Już po pierwszym kopnięciu uraz się odnowił i ból był paraliżujący ale … gdyby nie to niepotrzebne przerwanie walki na 10 sek przed końcem 2 rundy, ja do 3 rundy wyszedłbym na autopilocie bez lewej nogi . Jak zwykłe walcząc do końca , bo czułem już a Wy wszyscy to widzieliście , że Pasut był już skrajnie wycieńczony i w 3 rundzie nie miałby czym oddychać… Więc mogła 3 runda pójść w obie strony. Ale tak czy inaczej POWINNA WALKA BYĆ DALEJ PROWADZONA… (…) Ja się nie tłumaczę. Jedynie wyjaśniam co się wydarzyło mi jeszcze na 2 tygodnie przed walką. Ja podczas samej walki nie szukałem pretekstu do przerwania. Ja chciałem walczyć dalej

Zobacz także:

Denis Załęcki po sytuacji z Szeligą: Obdukcja? Kolega chyba zapomniał czego ulica zabrania!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis