MMA PLEFM SHOWNorman ParkeDenis Załęcki odpowiada na wpis Parke: Kim Ty jesteś, że masz walczyć z wygranym?

Denis Załęcki odpowiada na wpis Parke: Kim Ty jesteś, że masz walczyć z wygranym?

Denis Załęcki mocno postanowił odpowiedzieć na insta stories Normana Parke. Czy w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia? Tego nie możemy wykluczyć.

Załęcki

”Bad Boy” drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy siedemnastego września. Podczas High League 4 w Gliwicach dojdzie do jego walki z Arturem Szpilką. Wielu kibiców z niecierpliwością czeka na wspomniane starcie.

Do debiutu ”Bad Boya” w mieszanych sztukach walki doszło na High League 3 Extra. Było to wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem. Po pełnych 3-rundach Denis przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Denis mocno odpowiada!

Zaczęło się wszystko od wpisu Normana Parke.

High League powiedziało mi, że zawalczę z wygranym w walce Szpilka vs Denis ”zła dziewczynka” Załęcki… hahaha

Denis Załęcki szybko odpowiedział.

A kim ty jesteś, że masz walczyć z wygranym? Gówno mnie obchodzi, co ty sobie ustaliłeś z HL, może najpierw wypadałoby samych zainteresowanych zapytać? Ja już Ci kiedyś proponowałem walkę, ale się obsrałeś, więc teraz jedynie możemy zawalczyć na The War. Na HL nie jesteś na mojej liście. A najlepiej to weź wypier*** dalej ludzi okradać, ale już do siebie!

Hahaha, ale ty jesteś chodzącym farmazonem. HL to jest za bardzo szanująca się federacja, by brać takiego dzbana jak ty, jeszcze na walkę ze zwycięzcą jednego z najlepszych pojedynków we ff. Zejdź na ziemię, bo nikt z HL nawet z tobą nie rozmawiał i tu kolejna próba wykrzyczenia sobie walki. Oczywiście poprzednia relacja tyczyła się tylko tego debila, a nie HL. Jak chcesz się bić to The War 8.10, zapraszam!

Zobacz także:

Murański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański jest mocno zmotywowany przed drugą walką w organizacji FAME MMA. ”Muran” już jutro wystąpi na 15 edycji w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula (jeśli będzie w stanie stoczyć drugą walkę po rewanżu z Mateuszem). ”Szalony Reporter” dalej jest zawodnikiem rezerwowym – jeżeli Arkadiusz nie będzie mógł stoczyć drugiej walki w rzymskiej klatce.

Wielkie dymy! Jacek i Mateusz Murański nie wytrzymali: Nie będziesz tak nazywał mojego ojca! Co wy na to?

Wielkie dymy pojawiły się podczas ostatniego programu ”face to face” przed jutrzejszą galą FAME MMA 15 w Łodzi. Jacek Murański nie wytrzymał po słowach ”Szalonego Reportera”. Na face to face ”Muran” rzucił się na przeciwnika. W pewnym momencie Tomasz Matusiak dostał w głowę mikrofonem, który rzucił Mateusz Murański. Sytuacja była na tyle mocna, że kontynuacja programu nie była możliwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis