MMA PLArchiwumFAME MMAMurański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO]

Murański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO]

Jacek Murański jest mocno zmotywowany przed drugą walką w organizacji FAME MMA. ”Muran” już jutro wystąpi na 15 edycji w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula (jeśli będzie w stanie stoczyć drugą walkę po rewanżu z Mateuszem). ”Szalony Reporter” dalej jest zawodnikiem rezerwowym – jeżeli Arkadiusz nie będzie mógł stoczyć drugiej walki w rzymskiej klatce.

Murański

Transmisja FAME MMA 15 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Do pierwszej walki Jacka Murańskiego doszło na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany i pozostał spory niesmak.

Jacek Murański gotowy na rewanż!

Jacek Murański zaprezentował umiejętności przed nadchodzącym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą. Nie brakowało łokci! ”Muran” jest mocno zmotywowany, aby zaskoczyć wszystkich widzów.

Całe wideo poniżej:

Cały media trening poniżej:

Zobacz także:

Murański zrobił wagę: Słuchacie jak się chce to można wszytko! 17 kg w niecałe 2 miesiące! Widzieliście?

Mateusz Murański zrobił wagę przed jutrzejszym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą. Do wyczekiwanego drugiego starcia dojdzie w piątek podczas FAME MMA 15 w Łodzi. ”Muran” zdradził ile kilogramów zrzucił w niecałe dwa miesiące.

Gamrot o Chandlerze: Niech nie krzyczy, bo go zleje Poirier, a później ja go mogę wyszarpać za ucho! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (21-1) pojawił się ostatnio na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o topowym zawodniku kategorii lekkiej. Mowa o Michaelu Chandlerze (23-7), który miał już okazję zawalczyć o tytuł UFC. Przypomnijmy, że Amerykanin w najbliższym starciu zmierzy się z klubowym kolegą ”Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis