MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki odpowiada Grabowskiemu i proponuje walkę z mistrzem GROMDY!

Denis Załęcki odpowiada Grabowskiemu i proponuje walkę z mistrzem GROMDY!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Denisa Załęckiego! ”Bad Boy” na instagramie skomentował ostatnie słowa Mariusza Grabowskiego – jednego z właścicieli GROMDY. Załęcki jest otwarty i proponuje walkę z mistrzem GROMDY. Jak myślicie jest na to szansa?

Załęcki

Denis w ostatnim pojedynku zaprezentował się z świetnej strony. Choć pojawił się problem, bo wielu zawodników odmówiło walki. 24-latek wystąpił na drugiej edycji EFM SHOW w Bułgarii, a dokładnie w stolicy w Sofii. Denis potrzebował zaledwie 45-sekund na zdemolowanie Jussi Halonena. Reprezentant Finlandii wszedł na zastępstwo.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Załęcki: Czekam na dobre oferty!

Denis Załęcki wspominał już przy gali w Bułgarii, że jest problem z dobraniem przeciwnika, ponieważ dużo zawodników odmawia. Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl zareagował na te słowa.

Niech wyzywa 15 zawodników, którzy niby nie chcieli z nim walczyć. Ja myślę, że jakby ktoś zadzwonił do mnie i zapytał o rywala to z GROMDY chłopaków wybrałbym 20. A słyszałem, że 15 się nie chciało z nim bić. Nie wiem skąd takie informacje, ale ja myślę, że ode mnie 20 chłopaków by z nim zawalczyło

Na odpowiedź ”Bad Boya” nie musieliśmy długo czekać. Załęcki jest gotowy na walkę z mistrzem GROMDY. 

Panie Mariuszu, czekam na dobre oferty. Nie odmawiam nikomu i bez kalkulacji wyjdę z waszym mistrzem GROMDY. Zapraszam na The War lub w cage box na EFM SHOW.

Załęcki

Zobacz także:

Kamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka komentuje!

Coraz głośniej w świecie walk na gołe pięści mówi się o potencjalnej walce kobiet. Podczas wczorajszej gali GROMDA 6 został poruszony ten temat, a jedną z zawodniczek branych pod uwagę do takiej walki jest Kamila Wybrańczyk, partnerka życiowa Artura Szpilki.

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis