MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o Tysonie: Trzyma się bardzo dobrze, jest to charakterny chłopak!

Denis Załęcki o Tysonie: Trzyma się bardzo dobrze, jest to charakterny chłopak!

Denis Załęcki w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o sytuacji Krystiana Kuźmy. ”Tyson” zyskał dużą popularność poprzez swoje starty na gołe pięści w organizacji GROMDA.

Załęcki

”Tyson” został aresztowany na początku lutego. Portal RMF FM poinformował o zatrzymaniu pięciu mężczyzn powiązanych z grupami kibicowskimi, którzy mieli handlować narkotykami. Jednym z nich był Kuźma. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Wideo z zatrzymania możecie zobaczyć poniżej.

Załęcki: Wychodzi na to, że jeszcze to trochę potrwa!

Denis Załęcki w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o aktualną sytuację Krystiana Kuźmy. Właściciel The War ma nadzieje, że ”Tyson” jak najszybciej wyjdzie na wolność.

Trzyma się bardzo dobrze, jest to charakterny chłopak. Wie z czym to się je. Co przez konfidentów się trafia do więzienia i tak to później wychodzi. Nie wiemy kiedy go zobaczymy. Mam nadzieje, że już zaraz, wychodzi na to że jeszcze to trochę potrwa. Chociaż mam nadzieję, że wyjdzie jak najszybciej.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Kto będzie górą?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Marek Piotrowski potrzebuje pomocy! Jest świąteczna skarbonka, pomagajmy! Pomożecie?

Powstała świąteczna skarbonka! Marek Piotrowski potrzebuje naszej pomocy. Zbierane są pieniądze na kolejny turnus rehabilitacyjny dla legendy kickboxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis