MMA PLDenis ZałęckiAlan Kwieciński krytykuje Denisa Załęckiego: W MMA byłbym od niego lepszy!

Alan Kwieciński krytykuje Denisa Załęckiego: W MMA byłbym od niego lepszy!

Alan Kwieciński nie odpuszcza! ”Alanik” w rozmowie z portalem TV Reklama postanowił skrytykować Denisa Załęckiego. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” uważa, że Denis poczynił regres. To nie koniec, bowiem Kwieciński stwierdził, że w MMA pokonałby ”Bad Boya”.

Kwieciński

Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżu.

Do ich pierwszego starcia doszło w lutym na gali High League 2 w Krakowie. Załęcki zachęcał przeciwnika, aby ich starcie odbyło się w piąstkówkach. ”Alanik” nie chciał się zgodzić na taki pomysł. Tu była mocna spina – co zobaczyliśmy na konferencji, podczas programu ”rundki” i ceremonii ważenia.

”Alanik” pięciokrotnie był liczony. Momentami wydawało się, że zaraz będzie ciężki nokaut. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pokazał charakter i wstawał za każdym razem i próbował czymś zaskoczyć. W pewnym momencie wrażenie zrobiło chociażby kolano z wyskoku. Widać jednak było wielką przewagę siły fizycznej – po stronie Załęckiego. Walka ostatecznie potrwała cały dystans. Denis Załęcki wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Kwieciński o ostatniej walce Denisa: Nudna strasznie, flaki z olejem!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o ostatni pojedynek Denisa Załęckiego. ”Alanik” postanowił skrytykować ”Bad Boya”.

Nudna strasznie, flaki z olejem. Miały być fajerwerki, a były zimne ognie. Tak zachwalał, że zrobił mega progres. Ja tam progresu w ogóle nie widziałem. Wręcz przeciwnie – regres, a nie progres. W MMA to byłbym lepszy od niego, mimo że małe rękawice. W MMA byłbym lepszy od niego. 

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis